Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti erről mit gondoltok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti erről mit gondoltok? Én teljesen fel vagyok háborodva.!

Figyelt kérdés
www.excsajok.hu
2010. júl. 12. 13:49
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

még egy 16 évesnek is több esze van, mint ezeknek !!!

Grat !

egyiket sem sajnálom amúgy !

2010. júl. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Megérdemlik.
2010. júl. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Kivi vagyok mikor lesz Expasik.hu?Nem tudom hogy bizonyos úriemberek mit szólnának ahhoz ha fordítva állna így a helyzet?Ez is csak a férfiak agyába születhet meg,mint általában a legtöbb erkölcstelenség.Bármit megtett ellenem a párom a múltban soha nem tenném ki közszemlére.Ez is csak az emberi primitívséget bizonyítja.S még finom voltam.Szánalom az az oldal,s a hozzá hasonló oldalak is.:(27/N
2010. júl. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Sajnos a pasiknak nem megszégyenítő ha a pucér farkukat kirakod a netre. Max ha nagyon kicsi:)

Bizonyára lenne pár kínos fotó, de a csajoknak rosszabb a helyzete. Aki meg pucér képeket küldöz magáról, mire számított???

2010. júl. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem sérti a személyiségi jogokat, de valószínűleg nem is tudnak róla hogy a fél ország láthatja őket pucéran.
2010. júl. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Azért mert pucér képeket csinálunk a párommal együtt 1másról az két emberre tartozik kizárólag.Mi ebben a szégyen?S miért is érdemlik meg?Úgy gondolja itt bárki hogy van joga más személyiségi jogaival visszaélni?S igenis jobb ha jó sokan tudják bünteti a törvény.Mivel jómagam is közvetlen ilyen körökben mozgom.Nem lehet ezt olyan könnyen megúszni mintahogyan itt egyesek hiszik:)
2010. júl. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Szerintem meg kell a kép, nekünk is van közös képünk, durvák is. baromi jól tud jönni, ha sokáig nem találkozunk. Ettől függetlenül sosem tenném fel ilyen oldalra. Nem tudna olyat tenni velem, ami ilyet váltana ki. Megcsalna? 10 pasival? Akkor sem, de én ilyen vagyok. Több ismerősömről is van ilyen képem, még régről, azokat sem láttak más, mert nekem küldték. Sőt barátnőm akarta, hogy mutassam meg neki őket ... másokról ... de neki sem mutattam, össze is veszett velem. Ez ilyen. Itt minden attól függ, hogy ki milyen embernek született ... sőt inkább milyenné nevelték milyenné vált...

Ti pedig azért ismerjétek meg, illetve ki a pasitokat mielőtt belementek ilyenbe, vagy ha ez megnyugtat titeket, csináljatok róla cikis fotót, mondjátok hogy juj ez ciki, de tök tetszik, megtartom, csak az enyém ... azt ha beüt a krach akkor lehet vele fenyegetőzni :D ez egy ilyen "játék"

2010. júl. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

15:08 én meg ilyen helyen dolgozom és még egy esetben sem született nálunk semmilyen büntetés !

Nem azt mondom, hogy ez jó, de könyörgöm azért nézzétek már meg azokat a lányokat akik fel vannak rakva !

Már van amúgy expasik.hu is én úgy tudom !

2010. júl. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Eddig elég jól megúszták az oldal szerkesztői, és a beküldők is. Ha végignézed azt az oldalt, a kommenteknél látható, hogy már sokan fenyegetőztek feljelentéssel, és egyéb hülyeségekkel.


Nem szégyen, ha pucér képeket csináltok, de ha olyan béna valaki, hogy olyan embernek küld, vagy olyannal együtt csinál képeket, aki később, akkor meg is érdemli. Nekem is vannak képeim a csajomról, de nem is gondolok arra, hogy feltegyem ilyen oldalra, hiszen hagyott már ott csaj, de csak emiatt nem küldtem be a róla meglévő képeket sem.

Viszont úgy gondolom arra az oldalra tényleg szükség van, ugyanúgy, mint a [link] , [link] , vagy a [link] oldalakra, hogy bemutassa az emberi hülyeség határtalanságát, és hogy akiknek van eszük, azok elkerüljék ezeket a helyzeteket.


És teljesen igaza van annak is, aki azt mondja, hogy azért nem lesz expasik.hu, mert az nem szivatós oldal lenne, hiszen bárki örülne, ha kikerülnének a képei és elérhetőségei egy olyan oldalra, ahol azt rohadt sok nő fogja látni folyamatosan. Az nem szivatás, hanem reklám, leszámítva, ha az a valaki nagyon ronda, vagy kisfarkú, de még így is kétséges lenne, hogy egy többtízezres látogatottságú oldalról ne kapna pozitív visszajelzést is.

2010. júl. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
aki k#rvának megy ne sírjon ha b#sszák? nem?
2010. júl. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!