Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti erről mit gondoltok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti erről mit gondoltok? Én teljesen fel vagyok háborodva.!

Figyelt kérdés
www.excsajok.hu
2010. júl. 12. 13:49
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Engem is felháborít. Miért kéne egy lánynak szégyellnie magát amiatt, hogy a barátja csinál róla pár meztelen fotót? Ez teljesen természetes dolog, az én barátomnak is vannak olyan képei rólam, amiket senki másnak nem mutatnék meg, és ő sem. Az a "férfi" aki képes a barátnője bizalmával visszaélni, akkor is ha elhagyta a lány, vagy megcsalta, azt nem nevezném férfinak, de még embernek sem. Az ilyen férfiak általában az összes nőt sz@rba se nézik, nem csak azt az egyet. Úgyhogy szerintem ez egyáltalán nem a nő szégyene, hanem a pasié aki ennyire gerinctelen, féreg módjára képes viselkedni.
2010. júl. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

A lány akkora punci, hogy olyannak is mutogat képeket magáról, akik ilyen téren egyáltalán nem megbízhatóak. Ha te együtt vagy évek óta a barátoddal, és most is, és 20 év múlva is váltig állítod, hogy soha nem tenne ilyet veled, akkor csináljatok annyi képet, amennyit akartok. Mi is ezt tesszük.


De a lányok, akik oda kikerülnek a viselkedésük miatt megérdemlik.

2010. júl. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Persze az olyanok megérdemlik, akik fűnek-fának elküldözgetik a pucér képeiket. De az sem különb aki kirakja. A legrosszabb hogy még büszke is rá. Ráadásul nem lehet tudni hogy melyik lányt milyen ok miatt raktak ki. Simán ki is találhatták a sztorikat (megcsalta stb.), simán el tudom képzelni hogy csak elhagyta, és a kis egója ezt nem bírta elviselni bosszú nélkül. Az a gond hogy lehet hogy a lány azt hiszi hogy a barátja a nagy Ő, és nagyon szerelmes, naív módon megengedi hogy lefotózza, aztán végül nem sül el jól a kapcsolat és ő szívja meg.
2010. júl. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:

hat nem tom de azert fura h egy pasi kezeben ilyen kepet hadjal hat legyen bizalom de ezt nem szabad :P

en egyiknek sem engedtem ilyen kepeket es nem is fogok

crystal 20

2010. júl. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Ha valaki ilyen képeket csinál(tat) magáról, akkor az sokszor CSAK buta.

Viszont ha ö készitette a képeket, akkor szerzöi jogvédelem van rajta, és ezért senki nem teheti fel az internetre saját magán kivül - EZÉRT birósági eljárást lehet ellene inditani. (Az, hogy az exbarátnak odaadta, nem jogositja fel az exet arra, hogy bárkinek is megmutassa.

Ezen kivül a személyi jogokat is sérti - és minden KULTURORSZÁGBAN ezért egyrészt az oldalt bezáratnák, az oldal tulajdonosát igen komoly összegekre megbüntetnék, ugyanúgy azokat is, akik a képeket felrakják az oldalra.


HA ez Magyarországon nem igy van, akkor az nagy szegénységi bizonyitvány az országra (és a törvényeire) nézve.

Hogy ilyen oldal egyáltalán létezik, az meg a MO-on élö emberekröl állit ki szegénységi bizonyitványt.

2010. júl. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Egyetértek a 15:50-essel.

Expasik.hu is van. Oda is olyan idióták kerülnek, akik mutogatják magukat.


Úgy gondolom aki ész nélkül képes a "szerelemre" és nem gondol a jövőre, azokat lehet később megnézni az excsajokon. Komolyan, mit gondolnak a tini csajok, hogy örökké együtt lesznek, mert olyan rohadt szerelmesek az adott héten?

A barátnőm úgy is kitudja mutatni felém a szeretetét, hogy nem készít magáról meztelen képeket, ahogy én sem.

2010. szept. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Hogy lehettek ennyire primitívek? Amikor szerelmes az ember, akkor általában azt hiszi hogy örökké fog tartani. Emiatt nem kéne megszivatni senkit. Akkor nyilván akik itt papolnak az erkölcsről, azokról soha az életben nem készült még melltartós kép, illetve egyet sem csináltak a barátnőjükről. Hagyjuk már! Hányni tudnék az ilyen álszent dumától. Az ilyen trógereket kéne összement farokkal kitenni egy ilyen oldalra, kíváncsi vagyok mit szólnának....
2010. szept. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:

15:50es vagyok...


attól, hogy törlik a hozzászólásom, még nekem van igazam:) ergo: csak ri.bik vannak ott, akik a "szia!" után szo.pnak és csak azután kérdik meg a fiú nevét (jó esetben...)


és ahogy az excsajok is mutatja: SOK VAN BELŐLÜK

2010. szept. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!