Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan kérhetném ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan kérhetném ezt a páromtól? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Több, mint 2 éve vagyunk együtt a barátommal, társkeresőn ismerkedtünk meg. A kapcsolatunk a szokásos, kisebb döccenőket leszámítva nagyon jónak mondható, összeköltözést tervezgetünk.

A problémám nem nagy, de engem zavar. Facebookon még ismerősei olyan lányok, akikkel azelőtt ismerkedett, hogy velem találkozott. Ez önmagában nem is lenne gond, főleg, hogy maximum ünnepnapokon írnak egymásnak, lájkolások se gyakoriak. Én mégsem értem, miért nem törli már le őket, elvégre nekem sincsenek már az ismerőseim között se az exeim, se olyanok, akikkel őelőtte randiztam. Ezek a lányok nyilván csinosak és aranyosak, állítólag szinglik, én pedig attól tartok, hogy a barátom valamelyikhez előbb-utóbb újra vonzódni fog.

Kérdésem: jogosan kérném-e meg őt arra (még nem kértem meg), hogy törölje az ismerősei közül ezt a pár lányt? Vagy ne is említsem neki, mert nem ér annyit az egész? Akkor hogyan nyomhatnám el magamban a rossz érzéseket? Nem szeretnék hárpia lenni...


20L (a barátom 23 éves)


2018. júl. 16. 18:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%

Ha van egy kis esze erősen meggondolja ezt a kapcsolatot.


Még együtt sem éltek, de már megszabod, ki lehet az ismerőse...


29n

2018. júl. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
31%

Ha valamelyikkel kavarni akart volna akkor szerinted ez a több mint két év nem lett volna elegendő rá?

Már előre sajnálom a párodat.

2018. júl. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
Ez hülyeség, én lány vagyok, és nekem is ismerőseim még olyanok, akikkel régebben ismerkedtem de már egyáltalán nem érdekelnek. Csak van jobb dolgom is, mint hogy egyenként kitöröljem őket. Szerintem ne is hozd ezt fel neki, ha tudod, hogy nem foglalkozik velük.
2018. júl. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%
"elvégre nekem sincsenek már az ismerőseim között se az exeim, se olyanok, akikkel őelőtte randiztam" - Az TE vagy, nem ő. Tegyél magadnak egy szívességet és ne magadból indulj ki. Egyébként nem, egyáltalán nem jogos, ez színtiszta önbizalomhiányos, ostoba hiszti a részedről. Inkább azon gondolkozz, hogy miért van az, hogy teljesen feleslegesen kombinálsz és bánkódsz a nagy büdös semmin, amikor elvileg jó a kapcsolatod és semmi okod a bizalmatlanságra.
2018. júl. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem se kéne ezzel túlzottan foglalkoznod vagy túl aggódni, ha a párod szeret és nem adja jelét annak, hogy mással kavarna ne próbálj vitát generálni a semmiért. Különben is attól, hogy letörli ezeket a lányokat, még bármikor tudna ismerkedni másokkal, ha akarna.
2018. júl. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem ez egyáltalán nem jogos, mert ez az ő dolga, hogy kivel vagy kikkel tartja a kapcsolatot, és kiket töröl vagy hagy az ismerősei közt.

Nem ezen múlik a kapcsolatotok jövője vagy, hogy el kezd-e vonzódni valamelyikhez, mert akár az utcán is megláthat egy vonzó lányt...

A rossz érzéseket meg nem elnyomni kell, hanem megtalálni az okát, hogy miért érzed azt, hogy nem leszel elég a párodnak.

2018. júl. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%

Sose fogom megérteni az ilyen fészbuk hisztiket. Én még nem unatkoztam annyira, hogy ne legyen jobb elfoglaltságom, mint hogy nekiálljak a fészbuk ismerőseimet böngészgetni meg törölgetni.

A csávód még egy csomó nőhöz fog vonzódni élete során, és nem azon fog múlni, hogy megdugja-e őket, hogy "ismik'-e fészbúkon vagy sem.

2018. júl. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat! Igazatok van, nem lenne jogos kèrés, nem is említem meg neki, inkább a kapcsolatunkkal és a költözéssel foglalkozom, nem régi lányokkal :)
2018. júl. 16. 18:42
 9/14 anonim ***** válasza:
37%

Inkább az önbizalmaddal foglalkozz, mert lesznek még más esetek, ahol "hátrányba" érzed magad.


Én pl. tökre nem izgulok akkor sem amikor az a lány eljött hozzánk több napra, akiért régen oda meg vissza volt. Most jó haverok, és ha le tudjuk szervezni akkor van, hogy mi megyünk hozzájuk vagy ő jön hozzánk.

A múlt nem véletlen múlt. Én meg az élő jelen vagyok. Én még képben sem voltam amikor ők ismerték egymást, de nem lett közöttük semmi. Így a lehetőség elúszott. Ettől a mi kapcsolatunk a párommal nem lesz kevésbé értékes.

2018. júl. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
37%
Az én vőlegényemnek az ismerősei között ott vannak az előző barátnői, de eszembe se jutott, hogy le kellene törölnie onnan őket. Ők a múltjának a részei, el kell fogadni.
2018. júl. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!