Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van értelme így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme így felkeresni? Ennyi idő után? Vagy csak beleképzelem az egészet? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Még évekkel ezelőtt ismertem meg itt egy pasit, viszont akkor még volt párkapcsolatom, amiből azonban ki akartam lépni. Kb másfél hónapig beszélgettünk intenzíven, neten és telefonon is, de nekem nem ment olyan gyorsan a szakítás, ő addig nem akart találkozni, és később pedig elege lett ebből (jogosan) és azt mondta, akkor hagyjuk egymást. Beszéltük, hogy még tartjuk a kapcsolatot, de én így nem akartam. Megszakadt a kapcsolat.

Végül azzal a párommal szakítottam és jött egy újabb kapcsolat. Annak nemrég lett vége és azóta folyton erre a pasira gondolok, hogy vajon mi lett volna, ha nem szakad meg a kapcsolat és vele lennék együtt. Úgy éreztem, erős volt a kapocs köztünk, nagyon jól megértettük egymást és komolyan lehetett volna valami. Gondoltam arra, hogy felkeresem így, évek múltán, hogy ismerkedjünk meg rendesen. Viszont ott van a fejemben a gondolat, hogy mi van, ha én csak idealizáltam ezt az egészet, ha neki már van valaki más, vagy csak simán nem kíváncsi rám. Szerintetek jó ötlet lenne felkeresni, vagy már elszúrtuk és hagyjam? 23/N


2018. máj. 29. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Veszíteni nem veszíthetsz, ha megpróbálod. Cagy bejön, és boldogok lesztek, vagy elutasít és tovább léphetsz. De legalább megpróbáltad.
2018. máj. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
11%
Ja, dugjatok egy jót.
2018. máj. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
9%
Már évek óta várom, hogy újra írj! :-)
2018. máj. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Haha 3-as válaszoló. :D Írj privit és meglátom, hogy rád gondoltam-e, név nélkül könnyű ilyet írni. :D
2018. máj. 29. 22:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Van értelme!

Ha egyenesen megmondja, hogy neki ennyi volt, akkor te is elengeded. Ha ad esélyt a dolognak mert látta, hogy volt benned lehetőség, akkor meg már megérte.

2018. máj. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak poénből írtam :)
2018. máj. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!