Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nőnek jó alakja van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőnek jó alakja van, de nem teljesen lapos a hasa, az zavaró?

Figyelt kérdés

Szerintem jó, vagy legalábbis normális az alakom. Homokóra, szélesebb csípő, vékonyabb derék és nagy, de nem túl nagy mell. Viszont a hasam nem teljesen lapos, elölről nézve szerintem rendben van, de oldalról ilyen körte alakban kidomborodik. Szóval nem reng rajtam a háj, csak van egy kis pocak. Sportolok, de az az igazság, hogy amikor fogyni akartam a hasam miatt, csak rosszabb lett, mivel kisebb lett a mellem, a csípőm is kevésbé volt hangsúlyos, a derekam meg már egészségtelenül vékonynak tűnt. Nem éreztem magam erősnek és nőiesnek. Szóval mivel alapból nem vagyok kövér, a fogyástól csontkollekció lettem és nem tetszett.

Most szeretem a testemet, mert lehet, hogy nem vagyok kemény és csontos, de egészségesnek érzem magam és nőies az alakom, de néha mégis nagyon zavar oldalról nézve a hasam. Meg olyan... puha vagyok :D Nem tudom ez jó, vagy milyen?

És kíváncsi vagyok, a pasikat zavarná ez?



2019. aug. 6. 11:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
48%

Valószínűleg nem zavaró.


De persze a legtöbb esetben teljesen más a valóság mint amit az emberek elképzelnek.

2019. aug. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem az.
2019. aug. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Amikor étkezési zavarokból gyógyultam ki, próbáltam tudatosan odafigyelni más emberekben azokra a tulajdonságokra, amiket én magamon negatívnak tartottam, hogy lássam, hogy nem vagyok űrlény. És konkrétan szinte minden egyes embernek van egy kis hasa, van rajta valamennyi plusz súly. Komolyan. Majdnem mindenkinek. Szépen is állnánk, ha egyikük sem lehetne kapcsolatban!
2019. aug. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Én a négyessel értek egyet,inkább nőies vagy ami bejön. Egy dolog ami a te alakoddal nekem nem jön be amikor valaki egy szűk miniruhát vesz fel,az nagyon kiadja a has formájat.
2019. aug. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 he84 ***** válasza:
48%
Kissé fura kérdés, ám sok férfit pont nem zavar. Pont az a jó, ha puha és ha van mit pluszba fogni.
2019. aug. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem, sőt, ha lapos, fekve meredezik kétoldalt a medencecsont. Az meg nekem lehangoló.
2019. aug. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jóval nagyobb hasam van, igaz, hatalmas mellekkel, mégsem zavart senkit, akivel egy hálószobába kerültem.
2019. aug. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Andythomas válasza:
Egyáltalán nem zavaró sőt szerintem sokkal nőiesebb mintha csont ès bőr lennèl.
2019. aug. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
First World Problem.. de most komolyan.. ez legyen a legnagyobb gondod az életbe-,- borzasztó, hogy milyen “problémák” foglalkoztatnak egyeseket, vagy csak ennyire unatkoznak
2019. aug. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!