Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális, hogy egyáltalán nem vágyom kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Sose volt még kapcsolatom, régen vágytam rá, de most már nem. Udvaroltak már nekem, de én soha senkinél nem éreztem azt, hogy "jólmeglennénkegyütt", emiatt nem is jöttem össze senkivel. Sose voltam még szerelmes sem. Mintha félnék is az elköteleződéstől és attól, hogy egy idő után úgyis elmúlna a rózsaszín köd, akkor meg mi értelme? Nem akarok senkivel se veszekedni, senkihez se igazodni. Azt se tudnám elképzelni, hogy egyetlen emberrel élem le az életem. (Mármint hogy az első kapcsolatom egyben az utolsó is lenne.)

Szerintetek ez fog még változni, vagy teljesen lökött vagyok?

19/L



2019. aug. 7. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Normális. Nem tudom, fog-e változni.
2019. aug. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez megfog változni. Magaddal kell megbarátkoznod és idővel rájönni, hogy egy kapcsolatban igenis benne van a sérülés veszélye, a biztonságérzet és a sérülés de ha ezeken túl jutottatok, akkor ott van a szeretet,szerelem/elfogadás. Egy kapcsolat nem csak rózsaszín viszont megéri, mert az ember társas lény és muszáj vállalni a szégyent és a sérüléseket is, a gyöngeséget..stb idővel rájössz. :) 22/F
2019. aug. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szergej55 ***** válasza:
Valószínűleg fog változni, időszakosan nincs ezzel semmi gond, úgysem hajt a tatár.
2019. aug. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!