Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez jó következtetés szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó következtetés szerintetek?

Figyelt kérdés
Múltkor mikor discoban voltam kicsit becsiccsentettem, de azért neem úgy hogy hányjak meg beszélni ne tudjak, van 1 lány aki annyira cuki waa na asszem beszéltem vele vagy 5-10percet mert utána már nem nagyon láttam aztán mikor leültem ismerősömmel 1ik asztalra inni tovább valamit, akkor ott álltak jó néhány méterrel arrébb a barátnőjével és aztmondta neki a barátnője hogy " húú téged néz" akkor tetszek neki nem? lehet más számára ez a kérdés hülyeségnek hangzik de na eddig nem nagyon nőztem meg nem is nagyon járkáltam szórakozóhelyekre
2010. júl. 12. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet más srác is nézte. beszélgess vele. de ne képzeld már most be h jártok ! :D 20F
2010. júl. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
dehogy képzelem, amúgy van 1 kis magasságbeli különbség mert én 192cm vagyok ő meg kb 160valamennyi de annyira bírom az olyan alacsony csajokat :D
2010. júl. 12. 16:47
 3/3 Én wook ***** válasza:

látod azokat énis bírom :D nade

nem tudom ha sokat ivott akkor nembizts ,hogy emlékszik rád

:S kb most sp-től a kép maradsz nevű videóklippet látom ,de

beszélgess vele és mond meg ,hogy találkozni akarsz vele máshol is neeem nem kocsmában vagy ilyen helyen ám ;)

2010. júl. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!