Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leírom mi volt, szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leírom mi volt, szerintetek ez után alakul köztük valami, vagy még nem veszett ügy? Még lehet esélyem vagy már tuti összejönnek?

Figyelt kérdés

Van egy baráti társaságom, akikkel havi 1-2X összejárunk egyikük lakásán, meg néha itazni is szoktunk. Már több mint fél éve szakítottam a barátommal, azóta szingli vagyok. Van egy srác ebben a társaságban, aki elkezdett tetszeni, belsőre és külsőre egyaránt. Próbáltam vele szorosabbra fűzni, többet dumáljunk, meg ilyenek, mert ő is szingli, gondoltam hátha veszi a lapot. Jól elvoltunk vele, gondoltam ez az a fázis, hogy alakulóban vagyunk. Belezúgtam, minél jobban ismertem meg. Mégis, van egy lány, aki szingli, újabb a társaságban. Mindig is sejtettem, hogy tetszik neki a srác. De a minap egy kicsit felöntött a garatra, és nagyon viccesen/piásan viselkedett. Aztán elkezdte, hogy amúgy nagyon helyesnek találja ezt a srácot, szétbókolta, hogy milyen helyes, jóképű, jótestű, ha pontoznia kéne akkor 10/10 vagy maximum 10/9 lenne, meg ilyeneket harsogott. A srác meg csak vigyorgott végig. Aztán a csaj egyszerűen csak bedőlt az ölébe, erre persze mindenki reagált afféle orálozás közeli póz ugye. De a csak csak vigyorgott, mondta hogy álmos, amúgy nem nyúlt a nemi szervéhez a srácnak, csak a feje volt ott. A srác meg odatette a kezét afféle párna gyanánt, hogy ne érjenek annyira össze, ugye nincsenek olyan viszonyban, csak ittas a csaj. Kb. be is aludt a lány a srác ölében vagy nem tudom, aztán felült hogy rosszul van. És a srác vele ment segíteni, ha esetleg hányik vagy ilyesmi. Mikor visszajöttek, akkor már ott sajnálkozott a csaj hogy bocsi, bocsi amiket mondott, meg hogy úgy nyomult az ölébe hajtotta a fejét. Erre a srac mondta hogy nem baj, meg örül hogy olyan szexinek találja. A csaj meg szégyenkezett, mondta amúgy igaz, ez objektív vélemény nem szubjektív. Erre mondta a srác neki te is szép vagy.

Na mindegy, ilyenek történtek.


2019. aug. 8. 15:19
 1/2 SHARON TATE ***** válasza:
100%

Megérdemlik egymást mindenesetre.

Akár lesz belőle kapcsolat akár nem.

2019. aug. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor a ti kettőtök viszonya milyen?

Ha úgy érezted több, mint baráti és ennek ellenére a srác hagyja, hogy az orrod előtt másszon az ölébe egy lány akkor én azonnal hagynám a helyedbe, mert csak szórakozik.


Viszont, ha köztetek nem túl komoly még a dolog akkor is felvetődik a kérdés, hogy miért nem komoly még?

2019. aug. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!