Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy korkülönbség ha egy 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy korkülönbség ha egy 20 éves lány és egy 30 éves férfi összejönnek?

Figyelt kérdés
2019. máj. 13. 19:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Az még belefér
2019. máj. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, mert aki ezt, itt, megkérdezi, az nem érett egy kapcsolatra.
2019. máj. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nagy. Egy 20 éves lány leginkább a tanulmányaira, a bulikra, barátokra koncentrál. Egy 30 éves férfi pedig már inkább az egzisztenciára, családra,komoly dolgokra. El nem tudom képzelni, hogy egy harmincas férfit ne akasszon ki egy 20 éves lány. Persze kivételek vannak és nem is sértésnek szánom a fiatal lányok felé.
2019. máj. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Nem szerencsés.
2019. máj. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%

Mi is így vagyunk, csak 9 év

23/32 :)

Jó a kapcsolatunk, de ehhez azért komolyabb gondolkodás kell.

2019. máj. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

Tökéletes. 22 vagyok a párom 31. Imádjuk egymást, tökéletesen kiegészìtjük egymást. Őt fiatalìtom, mìg engem éretté tett.

Mind a ketten dolgozunk és a jövőnkre koncentrálunk.

2019. máj. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%

Egyetértek a 3-as válaszolóval.

Szerintem a 10 év korkülönbség okés, csak nem egy húsz évessel. Nálam minimum 25.

Több haveromnak meg nekem is volt dolgom ilyen lányokkal. No meg 12 éve mi is voltunk 20 évesek.

Éretlenek, álomvilágban élnek, a világról még nem tudnak sz@rt se. Beképzelik azt is ami nincs. Diploma, meg nagy célok, karrier... (Egy csomó ilyet hallottam).

Tisztelet az 1% kivételnek. Ha tényleg olyat fogsz ki akivel össze passzoltok és fejlődni tud a kapcsolat akkor jól jártál, de arra az esély igen kicsi.

Bocsánat hölgyek, nem szándékozok én sem senkit megbántani. Saját tapasztalatot írtam.

2019. máj. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
Nagynak nagy, de láttunk már cifrábbat is, ami szintén működött. Oh, és ne gyakori alapján dönts, nincs 2 egyforma eset.
2019. máj. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
18 voltam, amikor összejöttem az akkor 29 éves férjemmel. Most vagyok 30, van 3 gyönyörű kislányunk, még előttük lediplomáztam, dolgoztam, gyűjtögettünk a házunkra, stb. Boldog vagyok vele. 😊
2019. máj. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Wow, annyira jó olvasni az ilyen jól végződött történeteket! :)

A kérdést meg ezért is tettem fel, mert én sajnos nem egy nagyon érett 20 éves vagyok, hanem kissé gyerekes, bár ez nem befolyásolja azt, hogy nem vagyok érett egy komoly kapcsolatra. De majd kiderül ha úgy adódik :)

2019. máj. 14. 01:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!