Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 24 évesen még közelében se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 évesen még közelében se voltam egy nőnek, tehát még flört sem volt, annyira zárkózott vagyok. Meg tudok ennyi idősen változni?

Figyelt kérdés

2019. máj. 20. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Te írsz ki állandóan kérdéseket erről?
2019. máj. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem
2019. máj. 20. 22:06
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz egyedül maradni, akkor muszáj lesz.
2019. máj. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De hogyan
2019. máj. 20. 22:22
 5/10 anonim ***** válasza:
Erőltesd meg magad. Ha tetszik egy lány akkor igenis menj oda hozzá, szólitsd le, érdeklődj stb..
2019. máj. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kimész a parkba ahol vannak lányok. Megkérdezed merre van x y. Aztán beszélgetni próbálsz velük. Ha nem ugrasz vele a mélyvízbe akkor töketlenként fogsz meghalni és visszarévedni később a töketlen múltadra. Hát nem lenne jobb bátor katonaként ringbe szállni? Előre!


Legalább derítsd ki ha lekoptat, kérdezd meg hogy szerinte miben tudnál változtatni. Utána mehetsz a másik kiszemelthez. Alapozásnak (beszélgetéshez) jó lesz bármilyen lány is. Sok sikert! Szedd össze a tökeidet. Én is ezen vagyok most XD

2019. máj. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2019. máj. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%

😂😂😂😂😂 nem! És ha ezerszer kiirod akkor se fog változni semmi. Miért nem értitek meg?


Kb 10 éves lemaradásban vagy! Szerinted az hogy tudod behozni? Sehogy!


Még ha valami csoda folytán szóba állna egy csaj veled, akkor is kb 5 perc után levágja hogy sérült vagy.


Akadj le a témáról!

2019. máj. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Miért lennék sérült
2019. máj. 21. 07:10
 10/10 anonim ***** válasza:

Olvasd vissza amiket írsz. Ha abból se esik le , akkor meg beszélgetni se érdemes veled.


Vedd ki a szex/ kapcsolat témát az életedből és élj úgy.

Akkor sokkal jobb lesz

2019. máj. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!