Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mit jelenthetett részéről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthetett részéről? Bejövő neki?

Figyelt kérdés

Van egy pali akivel olyan egy hónapja joba vagyunk úgymond

Mindig amikor meglát mosolyog szemezunk meg beszélünk pár szót

Mindig boldog lesz amikor meglát

Illetve ma rámkacsintott meg utána meg szemeztunk meg beszélgettünk pár szót természetesen úgy hogy folyamatosan mosolyogtunk egymásra

Ezeket a jeleket már vehetem úgy hogy bejövök neki?

Ha igen akkor mit tudnék csinálni hogy esetleg komolyabb kapcsolat is legyen belőle?



2019. aug. 8. 19:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Bejövök*
2019. aug. 8. 19:56
 2/5 anonim válasza:
100%
Ezek a jelek erősen arra utalnak szerintem hogy vonzódik hozzád.Ismerkedjetek, beszéljetek egymással. Szerintem jönni fog magától a dolog. Lehet elhív valahova, akkor az már elég egyértelmű.Esetleg tehetsz te is kétértelmű megjegyzéseket vagy valami amivel utalgathatsz arra hogy többet szeretnél vagy próbáld rávezetni arra hogy ő maga mondja el hogy kedvel-e vagy hasonlók.
2019. aug. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Majd két három nap múlva látom megint

És akkor megállok vele megint beszélgetni és majd kitalálom mit mondjak amire ahhoz kapcsolódó választ adhat hogy akar e valamit tőlem

És reménykedni fogok hogy azt mondja igen☺️

Köszönöm a választ egyébként

2019. aug. 9. 20:09
 4/5 anonim válasza:

Én nem tudom "felszedni" helyetted.

Nem is fogom.

2019. aug. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hat azt gondoltam
2019. aug. 10. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!