Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik ezek az állandóan hangozta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik ezek az állandóan hangoztatott "nagy igények" a nők részéről, konkrétan megnevezve, amik miatt sok férfi panaszkodik, hogy nincs párkapcsolata?

Figyelt kérdés
2019. jún. 3. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
A legtöbbször itt azt olvasom, hogy legyen sok pénze, önbizalma és legyen magas :)
2019. jún. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Az eddigi legnagyobb igény nő részéről irányomba az volt, hogy szellenteni menjek ki a wc-re és ne a szobában csináljam.

Nem csak nap közben, hanem este már lefekvéskor is.


Alapból nem vagyok a más orra alá fingós, de félálomban azért inkább a takaró alá engedtem volna. Viszont mivel nem nagy dolog, ezért megtettem.


Az összes többi női elvárás részemről is elvárás volt. Nem csak felé, hanem magam felé is. Tehát 'sajnos' én többet nem tudok mondani.

2019. jún. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Megelőztél, pont most akartam én is kiírni erről egy kérdést.
2019. jún. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%

Ugye a six sixes.


6 lab

6 jegyu jovedelem (nem harmadik vilagbeli valutaban)

6 inch a gatyaban

600 loero

6 pack avagy kockahas

6 ev a felsooktatasban (tehat Master vagy afelett)

2019. jún. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

"6 lab"

A mostani barátom alacsonyabb nálam, és mégis boldogan megvagyunk.


"6 jegyu jovedelem (nem harmadik vilagbeli valutaban)"

Miért, saját magad miatt amúgy nem szeretnél jó fizetést? Amúgy a 100.000 Ft is hat számjegy, mégis bárki találhat szinte olyan munkát, ahol fizetnek ennyit.


"6 inch a gatyaban"

Amikor randizni kezdesz valakivel, nem azzal kezded, hogy belenézel a nadrágjába. Az ágyban pedig mérettől függetlenül elképesztően bénának kell lenni, hogy az szakító ok legyen, mérettől függetlenül.


"600 loero"

Van kocsim, nem kell másé. Amúgy is a retro autók tetszenek.


"6 pack avagy kockahas"

Amúgy magadtól nem akarnál jó alakot? Igen, szívesebben randizok olyannal, akinek jó a teste, de ezzel mindkét nem így van. A jó hasat én is tudom villantani.


"6 ev a felsooktatasban (tehat Master vagy afelett)"

Akiben van bármilyen cél, hogy elérjen valamit, annak ez nem nagy cucc. Amúgy nálam nem kizáró ok, csak az érettségi legyen meg.


Szóval ennyit a kifogásaidról és a lehetetlen elvárásaidtól.

2019. jún. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
23%

Legyen a férfi nagydumás, beszédes, folyamatosan tudjon szórakoztató és izgalmas dolgokat mondani.


Ez igaz mondjuk a férfiak 10-20%-ára. Kb ennyi férfi is van, aki fürdik a punciban, míg a többi örül, ha néhány évente talál egy nőt, aki ideig-óráig elfogadja, vagy éves szinten ha van része egy kis szexben.

2019. jún. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%
Van nő aki elvárja a nagy dumát, van aki meg inkább az extrovertált pasikhoz vonzódik. Nekem a nagy dumás pasikkal az a bajom hogy nagy részüknél nincs mögötte semmi és ettől hiteltelenek. Én az intelligens, művelt férfiakat szeretem akikkel lehet beszélgetni értelmesen bármiről, vagyis nem kuka, de nem kell nagydumásnak lennie.
2019. jún. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
Sokaktól az is hatalmas kérés, hogy legyenek szimplán normálisak.
2019. jún. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!