Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány zenét hallgat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány zenét hallgat a buszon, akkor mennyire valószínű, hogy nem akar beszélgetni, ismerkedni?

Figyelt kérdés

2019. jún. 13. 09:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon.
2019. jún. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
59%
Én gyakorlatilag állandóan zenét hallgatok, ettől függetlenül nyitott vagyok az ismerkedésre
2019. jún. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%

50-50%


Lehet hogy egyáltalán nem akar, de az is lehet hogy szimplán unaloműzésből hallgatja, de örülne a társaságnak.

2019. jún. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én anno csak azért hallgattam,mert utáltam a buszon közlekedők zaját és nem voltam kíváncsi senkire. Ergo nem akartam beszélgetni sem.
2019. jún. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajna, elég nagy az esélye, hogy nem akar beszélgetni...
2019. jún. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én azért hallgatok zenét,hogy ne figyeljek a körülöttem lévő dolgokra.Kikapcsolódás.De az nem azt jelenti,hogu nem is akarom,hogy valaki hozzámszòljon.
2019. jún. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
37%

sosem értettem ezt a 22-es csapdáját. Az emberek 90%-a belemerül a telefonjába bárhol is van, majd utána panaszkodnak hogy egyedül vannak, és sz*r az élet. Talán nem kellene 0-24-ben online lenni, mert már lassan ott tartunk, hogy feleslegesen élünk a valóságban, úgyis mindenünk a neten van.


Az is érdekes, hogy az emberek inkább mindenféle pótcselekvésekbe menekülnek, ilyen a konditerem, a pszichológus, a mindenféle tanfolyam, minthogy nyitnának egymás felé. Mert ugye ami hiányzik, az a tartozás valakihez, vagy tartozás egy csoporthoz.


Eszméletlenül jól ki lett találva a rendszer, mert először is elidegenítették egymástól az embereket, meggyűlöltették egymást, majd a profit érdekében mindenféle hittérítő, megmondóember csillagászati összegeket keres azon, hogy megmondja hogy neked szeretetre van szükséged. Külön iparágak alakultak ki erre. Aztán a média segítségével kialakították a birtoklási vágyat.


Cáfoljatok meg, bár nehéz lesz. Mi is egy mai konzumidióta ember (a társadalom 90%) összes életcélja? Tárgyakat, embereket birtokolni, enni, szexelni, szórakozni és szociálisan elfogadottnak lenni.


Tegyetek egy próbát! Kezdjetek el beszélgetni idegenekkel. Csodát fogtok látni.

Én már sportot űzök abból, hogy bizonyos helyzetekben egyszerűen elkezdek beszélgetni. Milyen érdekes, az emberek többsége bekapcsolódik a beszélgetésbe, és akár egy hosszú utat úgy teszünk meg, hogy egy jót dumcsiztunk.


Hagyjuk már ezt az emberek rosszak, bunkók, mindenki csak rosszat akar. Biztos vannak ilyenek is, meg vannak helyzetek amikor nem akarnak kommunikálni, de nem ez a jellemző.


Már ott tartunk, hogy a verbális kommunikáció megszűnik lassan. Persze ha telefonon zajlik bepötyögve, az megy. Vicces világban élünk.

2019. jún. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Vagy zenét hallgatok vagy olvasok.

Szívesen ismerkedek, bár megjegyzem a tömegközlekedés nem a legjobb hely erre. Buszon, metrón max öt percet lehet beszélni, ezalatt esetleg egy szám csere történhet.

2019. jún. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%
#8 Tényleg ő kérjen elnézést, hogy nem keres kapcsolatot. Magánügy. Lépj tovább, ne itt picsogj.
2019. jún. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én az államvizsga tételeket tanultam így. :-D
2019. jún. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!