Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik egy lány, de ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy lány, de ő nem akar tőlem többet. Mivel kelthetnék vonzalmat benne?

Figyelt kérdés
Már 1 éve ismerjük egymást és rögtön az elején éreztem, hogy nem akármilyen lány. Az óta is tartjuk a kapcsolatot, de barátságnál többet nem akar, viszont az óta is érzem, hogy ő az igazi, annyira különleges személyiség és annyira összeillenénk. Én még mindig nagyon boldog lennék, ha egy nap összejönnék vele. Tehetnék valamit ezért?
2019. máj. 18. 13:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Mondjuk első körben jó lenne, ha összekaparnád a kis golyóidat és férfiként viselkednél amikor vele vagy, nem aranyos kis pincsikutyaként, ahogy képzelem. :)
2019. máj. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
A nem az nem, ez van, maradj vele jóban, de ne erőlködj, ha tényleg akar majd valamit, akkor nyit feléd.
2019. máj. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
100%

Ha nem akar többet, akkor jobb ha nem próbálkozol "vonzalmat kelteni". Hidd el ha vonzódna hozzád, a tudtodra adná. Ha viszont ő csak barátkozni akar, te meg nyomulsz, akkor hamar elvesztheted a barátságát is.

Persze azt is megértem ha te meg barátkozni nem akarsz. Ilyenkor az a megoldás hogy el kell engedni, mert ha mást akar a két fél, annak úgyis konfliktus a vége.

2019. máj. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Én barátként is nagyon szeretem, de nagyon jó lenne, ha összejönnénk, az óta sem találkoztam hozzá hasonlóval.
2019. máj. 18. 14:19
 5/19 anonim ***** válasza:
26%
Hívd el randizni, közeledj felé nem barátilag és ha kioffol, akkor friendzonba kerültél és akkor ott vége a történetnek
2019. máj. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
12%
Gyúrd ki magad, legyen jó hajad, öltözz olyan stílus szerint ami jól áll és legyél parasztabb. A siker tuti.
2019. máj. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

De nem akar randizni velem :'(

Pont hogy az volt a taktikám, hogy barátként közeledem felé, találkozgatom vele és hátha úgy megkedvel közben.

2019. máj. 18. 18:00
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

"Pont hogy az volt a taktikám, hogy barátként közeledem felé, találkozgatom vele és hátha úgy megkedvel közben."

Tökéletes módszer, ha valaki friendzone-ba akar kerülni! :D

2019. máj. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Itt akkor ennek vége. Ha nem-et mondott ne erőltesd. Meg kell érteni és továbblépni.
2019. máj. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
De ha változnék valamiben, még van rá esély, hogy megkedvel?
2019. máj. 18. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!