Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lákolta a képemet fb-on...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lákolta a képemet fb-on az exem? Nem gondolja, hogy rosszul esik?

Figyelt kérdés

Van új barátnője, boldognak, kivirultnak tűnik mellette. Minek lájkolta a képem? Rossz érzés, hogy eszembe juttatta magát így...

Nekem eszembe sem jutna ilyen.

Én vagyok a lány.


2019. aug. 13. 21:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Miért nem törlöd a barátaid közül, ha ennyire felzaklat még mindig?
2019. aug. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
56%
Micsoda problémák, agyam eldobom...
2019. aug. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
52%
Mert rinyálni miatta sokkal jobb mint 2 mp alatt tenni ellene.
2019. aug. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Ő már túllépett a korábbi kapcsolatotokon, bele se gondol ebbe. Lehet ő is úgy kezel már Téged, mint egy akárki idegent, és mindegy, hogy ki voltál korábban, akkor is lájkol, mert szimplán tetszett neki egy kép ami pont a Tied (de ez mellékes). Van, aki ezzel üzeni a békét, hogy attól még tisztel mint ember és nem néz semmibe. De amúgy nekem is rosszul esne :( Megértem.
2019. aug. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy azt mondják, hogy a semlegesség a legjobb ellenszere a szerelemnek (vagy érzelmeknek). Ha valakit szeretsz vagy utálsz, kerülöd, akkor még mindig érzel valamit. Viszont ha nem mutatsz SEMMIT, mármint ugyanúgy kezeled, mintha akárki más lenne és mintha semmi nem történt volna, az pont hogy rosszabbul esik. Van is egy ilyen mondás, hogy a szerelemnek nem az utálat az ellentéte, hanem a közömbösség.
2019. aug. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nem haragban váltunk el, nem volt sértődés, ezért nem is töröltem. Nem szeretem már, de azt valahogy rossz látni, hogy mással milyen boldog...

És nem értem, miért lájkolt, elengedtem volna már, de ez "visszahúzott".

2019. aug. 13. 21:09
 7/17 A kérdező kommentje:
6: Érdekes, amit írsz. Pont így vagyok most egy másik férfival. És szerintem egyikünk sem tudja a másikról, hogy tényleg közömbös-e, vagy csak úgy tesz,mintha az lenne...
2019. aug. 13. 21:12
 8/17 anonim ***** válasza:
Lehet a parjat akarja feltekennye tenni
2019. aug. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem.
2019. aug. 13. 21:20
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy túl nagy jelentőséget tulajdonított volna ennek. Te se agyalj rajta, ez csak egy lájk.
2019. aug. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!