Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ezt gondolja? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ezt gondolja? Vagy kamuzik?

Figyelt kérdés
Fel éve szakitottunk, de neha talalkozunk az exxel. Mindig felkeres,ha nincs más. Legutóbb azt mondta, hogy félne velem újra kapcsolatban lenni, mert hogy veszekednek vele megint, holott mikor talalkozunk jól elvagyunk,és a jó oldalamat mutatom...keres maganak társat, de nem jött össze neki azóta sem. Ha ezt gondolja komolyan hogy meg érez irántam stb. Akkor miért fel újra kezdeni?vagy egyáltalán igaz e higy ezt gondolja?
2019. febr. 2. 01:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit megalázó helyzet az ilyen, amikor csak azért keres fel, mert nincs más...

Feltételezem, hogy azóta te sem találtál mást, azért csüngsz rajta:D

Nem tudom mit érezhet, mindenesetre ne félj vele megvitatni ezt, közöld, hogy nincs mitől félnie. Mutasd ki, hogy megakarod oldani a korábbi problémáitokat.. ha ennek ellenére sem akar belemenni, akkor tényleg csak kamu...

2019. febr. 2. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hogyan szakitottatok? Ő akarta? Ha igen, akkor ma is ugyanazt gondolja.

Ha nem, akkor már felépult a szakitasbol es nem akar ujra csalodni

2019. febr. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!