Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi azt mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi azt mondja, hogy ez az utolsó randiajánlata, akkor azt komolyan is gondolja?

Figyelt kérdés
Sokat próbálkozott, segítőkész volt, figyelmes, kedves, nem adtam neki egyértelmű választ amikor korábban randira hívott, mert nem akartam megbántani. De elég egyértelműen elzárkóztam minden ilyen ajánlatától. Sosem csinált ügyet belőle, ugyanolyan lazán elbeszélgetett velem, mintha mi sem történt volna. A végén viszont meglepett, mert azt közölte, h ez az utolsó randiajánlata, nagyon kedvel, de ha erre is nemet mondok, ő már nem fog erőltetni semmit. Én mondtam neki, h "nem" és elfogadta, nem haragudott meg,sőt sok sikert kívánt, a diplomaosztón még gratuláltunk is egymásnak. Egyetemi évfolyamtársak voltunk amúgy, már végeztünk, úgyhogy többet nem fogunk találkozni. Azóta eltelt már egy pár hét. Szerintetek többé tényleg nem fog próbálkozni?
2019. júl. 31. 20:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Igen.
2019. júl. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem. Miért próbálkozna? Egyáltalán miért nem lehetett az elején közölni ezt vele? Mivel jobb az és kevésbé bántó, ha esetleg húzod az agyát?
2019. júl. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Csak úgy mellékesen kérdem... mégis miért érdekel, hogy fog-e próbálkozni vagy sem?

Ez ilyen egnöveő a részedről, vagy mi akar lenni igazából?


Nézd, nyomult, mivel semlegesen reagáltál rá lehet azt gondolta, hogy bizonytalan vagy, nem pedig azt, hogy valójában nem jön be neked, de mégsem vagy elég tökös megmondani, hogy nem.. (hagyjuk ezt a nem akartam megbántani dolgot, mert látod, ez nem vezet sehová.. néha tökösnek kell lenni)


Biztos a remény végig megvolt benne, szóval ezek után én azt mondom, hogy komolyan mondhatta.

2019. júl. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Mert hogyan gondolná?

Nem mindenki van azon az ovis színvonalon, hogy játsszon meg taktikázzon.

Ha elküldted, annak nyilván oka volt.

Nem is értem a kérdésed, hogy most miért érdekel.

A srác szerintem több volt, mint korrekt. Ha te a királylányt akartad játszani, így jártál.

2019. júl. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

Már végeztetek és még mindig ilyen értelmi szinten van, hogy "ez most már tényleg az utolsó és nincs több lehetőség"...eszem megáll komolyan.

Kíváncsi lennék a mondandójára, hogy mit próbált ezzel meg elérni, mert nem kicsit gyerekes és nevetséges.


"Nem haragudott meg." Mondjuk ez pedig tőled érdekelne, hogy miért emeled ki ezt? Ez a normális. Miért kellene megharagudnia azért, mert téged ő nem érdekel.

2019. júl. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Mert korábban eddig minden pasi fel volt háborodva az elutasítástól, meg jöttek azzal, h én hitegettem őket. Én már azt is nagyra tudom értékelni ha valaki szimplán képes elfogadni, hogy a nem az nem.
2019. júl. 31. 21:17
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem bitangmód megbántad, mert már vagy harmadszor kérdezed meg ugyan ezt az elmúlt pár hónapban.

33/f

2019. júl. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Arra tudok gondolni, hogy mivel nem volt egyértelműen kimondva, hogy nem, ezért ő még mindig reménykedett, hogy hátha és tett egy utolsó próbálkozást. De én ott és akkor azt hittem, hogy ezt ő nem gondolja komolyan és majd úgyis pár nap múlva újra fog próbálkozni, de nem így lett.
2019. júl. 31. 21:22
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

De hát mondtad neki hogy nem, miután ő mondta hogy ez az utolsó kísérlete.

Végre egy pasi, aki érti, hogy a nem az nem, ugye milyen csodálatos?

Szerintem örülj, hogy többé nem kell kikosaraznod, biztosan már neked is kínos volt egy idő után.

2019. júl. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem bántam meg, inkább csak nem akartam elhinni, hogy ilyen létezik, mert nem ehhez szoktam hozzá.
2019. júl. 31. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!