Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Velem van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Velem van a baj, változzam meg? (20L)

Figyelt kérdés

Hétvégén voltam a helyi strandon a barátnőmmel, és strnad után buli volt. Minden pasi szinte a barátnőmet akarta, rám senki nem figyelt.

A barátnőm nagyon szép, csinos, én ennek pont az ellenkezője. Jó, ez túlzás, mert nem vagyok én sem csúnya, de nálam 100-szor szebb.

Annyira féltékeny voltam, hogy egész este rossz volt a kedvem. Próbáltam pasizni, szemezni, de a végén én éreztem magam hülyén, mert a srácok nem is engem akartak, csupán tőlem akartak megtudni pár dolgot a barátnőmről...

Velem van a gáz?

Hétvégén mennénk Balatonra, ott ugyanez lenne... Így semmi kedvem nincs az egészhez, lehet lemondom.

MIt csináljak? :(

ÉN velem van a baj?

Sosem volt önbizalmam, de mostmár annyi sincs...


2010. júl. 12. 22:46
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
Küldj légyszi egy képet.... így látatlanban nem lehet mit mondani!
2010. júl. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:

Képtelenek vagytok felfogni, hogy a külsővel nem lehet társat találni, csak nyálcsorgató idiótákat:)

Majd egyszer megismer valaki és leszarod hány pasi tapad még barátnődre.

Vagy ha ez nem vigasztal elkísérhetlek:D

2010. júl. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
ezt beszéld meg barátnőddel......
2010. júl. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
Minden relatív. Küldhetsz képet, úgy könnyebb megmondani.
2010. júl. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 A kérdező kommentje:

Nem érted...


Az a bajom, hogy a barátnőm akarja mindig mindenki, engem szinte soha senki...

Ettől semmihez nincs már kedvem, szinte vele sem lenni. Szeretem a barátnőm, de ez a dolog nagyon zavar... :(

2010. júl. 12. 22:50
 6/62 anonim ***** válasza:
furcsán hangzik de minden nő szép.... a mai ruhák sminkek minden csak pénz kérdése... nemtudom a testalkatodat de sztem ha nem egy ilyen debella nagy valaki vagy akkor ezt próbáld ki :) a hajad vagy vasald ki vagy göndörízsd be attól függetlenül melyik áll jobban vegyél fel valami popsinadrágot egy kivágott felsőt hozzá valami papucsot vagy szandált és egy kicsi smink is sztem jó ha van :)
2010. júl. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el a Balatonra te is. Biztos lesz olyan fiú a társaságban, aki téged akar majd megismerni. Én is voltam hasonló helyzetben. A párom a legjobb barátnőmbe volt belezúgva, aki szuper csaj volt. Aztán rájött, hogy egy hülye liba és inkább összejött velem. Legyél kedves és jó fej. Nem a külső a legfontosabb.
2010. júl. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
NAGYON is megtudlak Érteni!
2010. júl. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 A kérdező kommentje:

Tudom, nem minden a külső, de valahogy el kellene jutni odáig, hogy ismerkedjek is... :D :(


Eddig, ha a barátnőmmel mászkáltam, mindig csak ő, csak ő, mindenben és mindenkinek... Csaj vagyok, rosszul esik. :(

2010. júl. 12. 22:52
 10/62 anonim ***** válasza:
Jaajj nekem biztos tetszenél 19 /F
2010. júl. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!