Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ez kizáró ok lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ez kizáró ok lenne ismerkedéskor?

Figyelt kérdés

A nagymamám velem él. Idős, 87 éves, és már nem tudja egyedül ellátni magát. Gondozó jár hozzá, mert én 18:00-ig dolgozok, így napközben nem tudok figyelni rá, viszont a vacsoráról én gondoskodok neki, és naponta sétálok vagy kiülök vele a padra, mert egyedül nem tudna, de kell a friss levegő neki is. Fél éve lett vége egy hosszú kapcsolatomnak, és most ott tartanék, hogy ismerkednék, de nem tudom, hogy állnának ehhez a férfiak, nem szeretném, ha elijesztené őket. Hogy értsétek, ez azzal jár, ha este mondjuk kettesben lennénk, és szólna a mamám, hogy baj van/segítség kell, akkor mennék. tehát ilyenkor nagymama>barát. De nagyon kedves, idős hölgy, és amíg nem muszáj, és meg tudom én is oldani, nem szeretném otthonba adni. Ez mennyire zavaró? Lehet férfit találni, aki ezt tolerálja és megérti?


26/N


2019. aug. 14. 13:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
19%
Nálam egyértelműen kizáró ok lenne.
2019. aug. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%
Bocsánat, hogy nőként válaszolok, szerintem ez pozitív. Azt mutatja hogy felelősségteljes, gondoskodó, kedves, empatikus, ember vagy. Akinek nem tetszik, úgysem hozzád való.
2019. aug. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
64%
Bocs az empatikus után is bement egy vessző :D
2019. aug. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
75%
Én is sokat foglalkoztam a mamámmal, igaz ő már sajnos nem él, de korban ugyanannyi volt mint a tiéd. Mamám már semennyire se tudta ellátni magát az utolsó évben, nem éltünk egy házban, de ahogy tudtam mindig szakítottam rá időt. Etettem, takarítottam neki, ruháit rendeztem. Számomra az ilyen nem ijesztő hanem becsületreméltó dolog, mert sokan az otthonba adják őket, mert az könnyebb megoldás meg nincs útban. Szerintem az a legjobb ha randi helyszín a nagymamád háza és ő is megismeri így az udvarlót. Ne gondold hogy lenézendő ilyen helyzet. Ha normális srácot találsz akkor ezt értékelni fogja.
2019. aug. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
#2 Ez számomra alap. Mama nagyon sokat segített anyunak, mikor neki dolgoznia kellett (egyedül nevelt minket), és ő vitt minket óvodába/iskolába, meg nyári szünetben vigyázott ránk. Azért döntöttünk úgy, hogy hozzám kerül, nem pedig anyuhoz, mert én városban élek, anyu viszont falun lakik a párjával, és úgy véltük, ha nálam van, gyorsabban sikerül segítséget kapnunk, vagy hamarabb bent vagyunk a kórházban is, ha esetleg baj lenne. Nekem meg nem volt kérdés, hogy vállalom-e. De amiben tud, anyu is segít. Például csomószor hoz ebédet, vacsorát neki, így nem kell munka után főznöm, ami óriási segítség. Plusz, a kutyám sincs egyedül egész nap, ő is imádja a mamámat, ő meg állandóan ad neki kekszet meg simogatja. :)
2019. aug. 14. 14:00
 6/23 anonim ***** válasza:
89%
Nem lenne kizáró ok. Sőt. Még sokszor segítenék is neki.
2019. aug. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
77%
Nőként vlaszolok. Szerintem nagyon szép dolgot vállaltál be. De kevés pasi megértő, írhatnak mindenféléket.
2019. aug. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
83%

Ez jó kis szűrő, az a ferfi aki ezt nem erti meg, nem fogadja el, hozzád sem meltó ;)

Jó egeszseget, es sok szeretetet még mamadnak csaladi körben ;)

2019. aug. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
#8 Máskor figyelmesebben olvasd el a kérdést. Az első mondat amivel kezdtem, hogy a mamám VELEM ÉL. Tehát hova kéne átmennem hozzá? Honnan kéne telefonálnia?
2019. aug. 14. 14:30
 10/23 anonim ***** válasza:
81%
Nálam ez pont hogy pozitív dolog:)
2019. aug. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!