Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezekben a dolgokban kettős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezekben a dolgokban kettős mérce van a férfiak és nők között ismerkedéskor?

Figyelt kérdés

Határozottság

Egzisztencia

Mamahotelkedés

Alacsonyság

Elhízás

Félénkség


2019. aug. 10. 19:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Te összejönnél egy tutyimutyi, a szülei àltal eltartott, munkanélküli, alacsony, kövér nővel, aki nem mer megszólalni?
2019. aug. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1. Én biztos nem..
2019. aug. 10. 19:28
 3/11 A kérdező kommentje:
De ha külön külön nézzük az egyes tulajdonságokat
2019. aug. 10. 19:29
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem a határozott nőket, akik nem fognak éhen-halni a hűtő előtt állva.


Mindenképp pozitívum, ha a nő tesz azért, hogy jól éljen. Nem pedig arra vár, hogy majd a pénzemen élősködik.


Engem nem zavar, ha otthon él a szüleivel. Viszont legyen nyitott az el/összeköltözésre.


Nem tetszenek a magas nők. Relatív magasként viszont tetszek a nálam alacsonyabb nők nagy részének. Szóval jah, ez egy eltérés.


Nem szeretem a kövér nőket. A 'van mit fogni' kategória nincs elhízva. Nem ismerek olyan nőt, aki vékony és kifejezetten elhízott pasasra vágyik. Bár a nők e téren elfogadóbbnak tűnnek.


Félénkség...hmm hát hmm. Én nem vagyok félős ember általánosságban. Ki merek állni az igazamért. Meg merek szólítani idegen nőket. Fel merem vállalni a tetteim után járó következményeket. Viszont az ízeltlábúaktól a falra tudok mászni. Még egy nőt se zavart ez.

Ahogy engem sem zavar, ha kicsit félénkebb a nő. Mondjuk azért van olyan, ami nevetséges. Vannak emberek, akik egy pizzát nem mernek megrendelni. Az azért már eléggé necces.

2019. aug. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Na megjött a kettős mércés muki. Már régóta nem hallottunk rólad barátom.

Kóla, chipset hozom. :D

2019. aug. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

Technikailag igen, de ugyan ezt a mércét te is felállíthatod, ha akarod. Annyi a lényeg, hogy bár egyenrangúak lettünk, de attól még mások vagyunk. A nőknek is van egy preferenciája, a hapsiknak is, csak az más.

-Nem kell annak lennie, majd én az leszek.

-Nem kell legyen neki, mert megteremtem magunknak.

-Nem probléma, hiszen majd velem fog élni.

-Legyen is nálam alacsonyabb. :D

-Ezt aláírom, mert nem szeretem, ha valaki el van hízva.

-Ha gyengébb, törékenyebb, naívabb nálam, akkor bizony jobb, ha félénk, mert nem akarom, hogy hullát csináljon magából, belőlem vagy a gyerekeinkből, mert ő úgy gondolja, virtuskodik egyet a semmire.

Stb. Szóval általában egy hapsinak nem ezek számítanak egy nőben.

33/f

2019. aug. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%

Határozottság - Ez nem kettős mérce, hanem kettősség. Az a férfias ha valaki határozott. Viszont ha egy nő határozott, akkor az férfias jellemű, ami nem biztos, hogy vonzó.


Egzisztencia - Kettős mérce van


Mamahotelkedés - Kettős mérce van


Alacsonyság - Kettős mérce van


Elhízás - Nincs kettős mérce, férfiaknál és nőknél is hátrány az elhízottság.


Félénkség - Hasonló mint a határozottság.

2019. aug. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Tudod mi a kettős mérce alapja? Az, hogy a nők bőségesen válogathatnak a férfiak közül, míg a férfiak (legalábbis a többségük) egyáltalában nem, így kénytelenek elfogadni a hátrányos dolgokat, ha egyáltalában akarnak párt találni maguknak.


És mivel ennyire egyoldalú a társkeresés, ezért a férfiaknak - a nőkkel szemben - teljesíteniük kell, hogy rájuk essen a választás.

2019. aug. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Intelligencia kérdése. Aki maga rendelkezik ezekkel a dolgokkal az teljesen természetesen és jogosan el is fogja ezeket várni a párjától is hogyha 2-nél több IQ-ja van. Illetve nem fog olyannal összejönni aki ezeknek a töredékét sem tudja hozni csak azért, hogy legyen mellette valaki. Nemtől függetlenül az intelligens, saját magukkal és életükkel rendben lévő embereknek azért lesznek elvárásai nemtől függetlenül.

Azoknál a férfi ismerőseimnél akik vitték úgy valamire, határozottak, megfelelő önbecsülésük van alap elvárás, hogy a nő is ilyen legyen. Külsőt tekintve meg mindenkinek vannak dolgok amik nem vonzzák. Ahogy sok nő nem jönne össze kövér férfival úgy sok férfi sem jönne össze kövér nővel. Értelmes, intelligens, normális embereknél nem találkoztam kettős mércével ezekben a dolgokban.

2019. aug. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Határozott nő vagyok.

Van egzisztenciám.

Külön élek a szüleimtől 23 éves korom óta.

Mi abban a kettős mérce, hogy a nők a náluk magasabb, a férfiak a náluk alacsonyabb nőket keresi? Az exem velem egymagas volt, pedig én is elég alacsony vagyok nőnek is, de nem bántam.

Jelenleg dundi vagyok. (mondjuk sportolok, tehát nem vagyok lusta) Nem is kellek a pasiknak ezért. Engem nem zavarna hasonló alkatú pasi, de azok is a vékonyak után futnak.

Nem vagyok félénk.


Ennek ellenére vagy csak barátnak kellek, mert jó fej vagyok amúgy, vagy csak dugópajtinak kellenék lúzereknek mert nem vagyok ahhoz jó nő, hogy komolyat akarjanak velem.

Én a kettős mércét nem a férfiak javára látom billenni.

2019. aug. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!