Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, van olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, van olyan, hogy ismerkedéskor néha azért nem írtok egy nőnek, mert azt várjátok, hogy ő keressen?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 26. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Igen sokszor! Megkezdem a lepest elso par alkalommal irok utana kivancsisagbol nem irok neki hogy erdeklem e vagy sem es ha nem ir akkor az utomatikusan a nem erdeklodik irantam igy nem erdeklem kategoria es ennyi.
2018. ápr. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Ha egy taknyos gyerek, lehet taktika, vagy szimplán lesz.r, ez a másik eset.
2018. ápr. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 iamaveryniceguy ***** válasza:
70%

Nincs, de eddig még nem volt olyan nő, akivel ismerkedtem volna és nem keresett magától is. Szerintem ez így a normális, hogy keresik egymást az ismerkedő felek.


Nem pedig játszmáznak, hogy "oké most én kerestem, ezután neki kell".

2018. ápr. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1-es ez elég rossz taktika ;) Persze te tudod milyen típusú lányt szeretnél. :)
2018. ápr. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
38%
Kezdeményezek szívesen, de utána ne csak egyoldalú legyen a másik keresése. Kicsit gáz szerintem ha olyan.
2018. ápr. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem taktikázok vagy játszmázgatok, de olyan nő nem érdekel, aki csak várja, hogy keressem, de ő maga nem keres egyáltalán.


Ha viszont MINDIG én keresem, kezdeményezem a beszélgetést (élőben vagy írásban) és egyáltalán nem keres, egyoldalúnak érzem, nem érzem, hogy érdekelbém, akkor az kiábrándító.


Nemtől függetlenül az ismerkedésnek kölcsönösnek kell lennie. Ha csak az egyik tesz bele, akkor egyoldalúvá válik.


Egy ideig keresem. Ha ez egyoldalú, ő nem keres, akkor ritkábban keresem, majd egyáltalán nem. Ha szeretne vakamit, akkor ő is tud néha keresni. Ha nem, akkor nem érdeklem. Egy darabig várok, aztán már egyáltalán nem foglalkozok vele. De azért szerencsére ez ritka.

2018. ápr. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!