Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy bírjátok ki ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy bírjátok ki ha a párotoknak lány barátai vannak?

Figyelt kérdés

Sajnos elég kevés az önbizalmam, 2 éve vagyunk együtt, de még mindig eszembe jut néha, hogy mivan ha talál jobbat, aki jobban megérti, akit jobban fog szeretni.

Így nehezen viselem ha vannak lány barátai. Előtte titkolom, de belül szétesz az egész miatt az ideg.

Mit tegyek? Hogy győzzem ezt le?


26N


2019. aug. 14. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Ennyi erővel oda-vissza mehetne ez a dolog, hogy egy pasinak milyen, ha a barátnőjének pasi barátai vannak.

Ha nem bízol a párodban, akkor nincs értelme a kapcsolatnak.


Amúgy meg itt vagyok mindenféle barát nélkül, ja, csak én meg nem kellek senkinek, mert lúzer vagyok :(

2019. aug. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos az előző párom megcsalt egy lány barátjával, és valahol még mindig félek attól, hogy újra megtörténik.
2019. aug. 14. 14:44
 3/6 anonim ***** válasza:
27%

Úgy, hogy nem kezdtem el addig ismerkedni, amíg nem tettem rendbe az önbecsülésem. Továbbá nekem is vannak férfi barátaim, tizenéves barátságokról beszélünk, soha nem volt köztünk semmi. A férjem női barátai nagyon jó fejek, a legtöbbüket én is nagyon kedvelem egyébként.

Engem is csaltak meg korábban, de nem őt fogom büntetni az exem szemétségéért. Sőt, voltam olyan kapcsolatban, ahol a másik egy féltékeny, korlátozó, kisebbségi komplexusos ember volt, az ő viselkedése esköszöm sokkal jobban fájt a másik exem megcsalásánál. Azóta semmilyen formában nem tolerálom a bizalmatlanságot. Neked is magaddal van a legnagyobb bajod, ezen kellene dolgoznod, mert ezzel tényleg tönkre fogod tenni ezt a kapcsolatot, még ha azt is hiszed, hogy nem látszik rajtad. Ha egyedül nem megy, irány a pszichológus.

2019. aug. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 LazyJones ***** válasza:
79%

Könnyen, több okból is, ezek közül egy pár:

1. Tisztában vagyok vele, hogy a párom azért van velem, mert velem akar lenni, és nem azért, mert nem ért rá más.

2. Tudom azt, hogy ha valami ilyesmi járna a fejében, megbeszélhetnénk a dolgokat, mert elég nyitottak vagyunk hozzá, hogy ez is megbeszélhető legyen.

3. Aki meg akar csalni, az akkor is meg fog, ha bezárod egy szobába. Aki nem akar, az akkor se csal meg, ha topmodellek tartanak neki egész estés öltáncot.

4. Tudom azt, hogy én megteszek-e mindent, ami tőlem telik kettőnk kapcsolatáért. Ha igen, és mégis megcsal, akkor inkább menjen, mert úgysem fogok tudni megfelelni az igényeinek hosszú távon.

5. Mivel ismerem a párom ellenkező nemű barátait, így elég alacsony az esély, hogy pont velük csaljon meg. Ismerik egymást régebb óta, mint mi egymást, ha kuttyantani akarnának, már régen megtehették volna gond nélkül.

6. Mit ér a kapcsolat, ha nem tudok bízni abban, akivel eltölteném a hátralevő életemet?

2019. aug. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%

Hát én megmonndom őszintén a legtöbb férfi megcsalja a párját. Tudom nem mind!!! De igenis a legtöbb igen,tudom nők is gyakran lépnek félre.. Sajnos ezt el kell fogadni,hogy lehet megcsal és lehet nem is fogsz róla tudni,mert csak ha hülye lenne akkor vallaná ezt be. Én nagyon sok férfit ismerek aki cslaja a párját és a párja nem is tudja,és mennyi ilyen sztorti hallunk másoktól vagy olvasunk akár itt is,hogy megcsalja párját,feleségét.

Itt annyit tehetsz csak,hogy bele törődsz a gondolatba,hogy akár megcsalhat vagy meg is csal. Foglakozz inkább magaddal,élj úgy hogy ne törjön össze,ha esetleg valaha valamikor elhagyna téged.Én erre törekednék egy kapcsoaltban leginkább,mert sajnos nincs semmire garancia.

2019. aug. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg ne szokjon hozzá a kérdező, hogy a férfiak qrvák.
2019. aug. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!