Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy képzelted el álmaid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy képzelted el álmaid kapcsolatát?

Figyelt kérdés
2019. aug. 14. 21:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
3%
szex szex szex szex
2019. aug. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

Én mindig azt hittem, hogy lesz majd valaki aki megment a világtól és megtanít arra, hogy milyen normális emberként szeretni és érezni. Ezt követve, pedig mindent megadtam volna a másiknak, hogy tökéletes legyen minden.


Hát nem így lett.

2019. aug. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

Már nagyjából sehogy. A valóság úgyis rosszabb lesz. A valóság mindig rosszabb, mint az álmok.


Jó lenne az álmokban élni és nem ezt a szar valóságot újra nap mint nap.

2019. aug. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nekem mindig felülmultäk az almaim olyan csodas dolgokat hoztak az eletembe amik letezeseröl en nem is tudtam. Magyaran en nem is tudom almaim kapcsolatät elkepzelni :)mindig (minden ujabb kapcsolatban)meglepnek mik lehetnek ket ember közt. Komolyan csodäknak tartom.


Csak epp mindegyik csoda elmulik es csak az emleke marad.


Szoval nem is tudom erdemes e a memoriaban tarolni ha csak ennyi lesz belölük egy fàjl a szerveren.

2019. aug. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
28%
Nem mondom meg, bibibí. 31F
2019. aug. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát hogy elleszünk, sokat szexelünk, mindenhova együtt megyünk, meg sokat mozdulunk ki, és mindenhol szerelmeskedünk, ragyogunk egymásnak, és ez soha nem múlik el.
2019. aug. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
25%
20-21 évesen, fiatalon sok mindent elképzeltem az akkori párommal. Nem kellett volna. Évekbe telt kiheverni. 28-29 évesen szintén elképzeltem ezt-azt a második barátnőmmel. Nem kellett volna. Évekbe telt kiheverni. Ma már le se fosok senkit. Ha lesz valami, akkor lesz, ha nem, akkor nem. Nem fogok összeomlani attól, ha nem jön össze valakivel valami, mivel nem vagyok kapcsolatfüggő. Egyedül is pontosan olyan jól elboldogulok, mintha lenne valaki mellettem. Sőt, az eddigiek azt bizonyították, hogy egy párkapcsolat kizárólag hátráltatni tud mindenben, amit el akarsz érni, s amit meg akarsz valósítani. Lélekromboló az egész szar, nemhogy jellemépítő. Nincs nekem erre szükségem a jövőben sem.
2019. aug. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Pont olyan, mint a mostani csak kevesebb gonddal a szürke hétköznapokban(kevés idő, kevés pénz, sok meló stb)
2019. aug. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%

Soha nem házasodunk össze, soha nem lesz gyerekünk, ez az alap. Szeressen utazni, legyen legalább olyan nyitott, mint én, együtt is utazzunk el sok helyre, de nem all inclusive egyhetes nyaralásokra, hanem több hónapos, de legalább többhetes backpacking utakra ismeretlen helyekre, de egyedül is "engedjen el" (nem mintha emiatt egy másik ember engedélyére lenne szükségem, csak ne legyen vele problémája), ha igénye van rá, természetesen ő is odamegy, ahova akar. Itthon se legyünk összenőve, nem szeretném minden nap látni.


Azt hiszem, ilyen kapcsolat nem létezik, és egyedül fogok meghalni. 😅 De inkább boldogan, szingliként, mint egy rossz kapcsolatban.


21/L

2019. aug. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

#2:


"Én mindig azt hittem, hogy lesz majd valaki aki megment a világtól és megtanít arra, hogy milyen normális emberként szeretni és érezni."


Ezt mástól várni ordas nagy hiba, ez egyedül és kizárólag a te saját feladatod lenne. Nem csoda, hogy sose vált valóra.

2019. aug. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!