Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt, akinek kikezdte a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt, akinek kikezdte a kapcsolatát a többes szex?

Figyelt kérdés
Jópáran kipróbálják, de elsülhet balul is. Mik a tapasztalataitok?

2019. aug. 10. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Az ötlet felmerülésekor ment tönkre a házasságom. Szóval nekem az a tapasztalat jutott, hogy ahol ez kérdés, ott már jobb lenne kimondani az igazat és külön folytatni, mert valódi érzelmek nincsenek.
2019. aug. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
1x próbáltuk. Pár éve. Semmi gond nem lett belőle.
2019. aug. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Ha sz.r az otthoni töltött káposzta, hiába öntesz bele tejberizst, hogy attól majd változatosabb meg izgalmasabb lesz.
2019. aug. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%
Nem kockáztattam. Amikor kíváncsi voltam a 2L/1F felállásra, kerestem két partnert, és nem a párommal próbáltam ki.
2019. aug. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
Külön tudjuk választani a szerelmet,szeretetet a szextől,így hosszú évek óta semmi probléma.
2019. aug. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Synesztro ***** válasza:
84%
31/F Nézőpont, és hozzáállás kérdése. Erre nem mindenki képes. Mi például lassan 9 éve vagyunk együtt, a kezdetek óta (kb.8éve)csináljuk, volt már minden felállás, 2L1F vagy fordítva, voltunk párcserében is. Én a párom húgát is kipróbálhattam, a párom vagy 4 barátomat próbálta ki így. Egyszer volt "probléma" belőle, egy barátom szakított több éves kapcsolatból, és nem tudta hogyan rázódjon vissza a ringbe. Így elvittük mindenhova bulizni, ahol ismerkedett, és rettegett, hogy így 5év után, idegen csajnál majd felsül, így hát "segítettünk" neki ebben is. Jó fél évig kb havi 2 alkalommal találkoztunk ilyen téren, viszont a 3.-4ik hónap után szólt, hogy nem szeretne többet, mert sajnos túlságosan jó, és félő, hogy elkezdett érezni valamit a párom iránt. Így a 3as szabályai szerint abba is hagytuk, de 2 hónapra rá hathatós kis segítségünkkel, úgy visszatért belé az élet, hogy megismert egy lányt, akivel már 3 éves házasok, és a 2ik trónörökös után is szaladgálhat a strandon, mert egy örökmozgó.:) Viszont, aki nem ilyen beállítottságú, (nem egy párnak adtam már tanácsot itt, szabályok terén stb.) Annak nagyon nem javaslom ezt. Szinte, vagy mint fentebb, azonnal szétkaphat egy amúgy működő kapcsolatot is, ha akár csak az egyik fél is kibillen. Szóval ez szó szerint extrém sport. Iszonyat extázis, ha végigcsinálod, de közben a kapcsolatod belehalhat 1 rossz lépésbe is. Nem ördögtől való dolog ez, pedig sokan elítélik, én inkább ítélem el a h..gyozz a számba és társai efekteket. Ha lefekteted a szabályokat nincs gond.Mellesleg, mikor először megengedtem a páromnak, azt mondta a végén, hogy egy valóságos csoda, amit átélt, és szerelmesebb belém mint valaha. És nálunk pl. nincs féltékenység. Full zéró. És nem is lépünk félre. Minek? Ha pl. egy csaj rám kapcsol, közlöm vele, hogy rendben de jön a párom is, és ennyi. Ha egy srác neki szimpi, csak rám kérdez. Ha szimpatikus nekem is, hogy elviseljem, hogy beszáll, akkor bulizunk egy hatalmasat. A szex egy társasjáték. Azt senki nem mondta, hogy hány személy játszhatja.;D
2019. aug. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!