Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol és hogyan ismerkedhetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogyan ismerkedhetnék művészlélek lányokkal?

Figyelt kérdés

Én is érzékenyebb, művészlélek srác vagyok, és eszméletlenül el tudnak bűvölni egyes titokzatos, enigmatikus lányok. Néha első látásra érzem egy lány viselkedéséből, kisugárzásából, hogy "van benne különleges", és a "férfi megérzésem" (:D) legtöbbször helyesnek bizonyul: derült már ki utólag egy kiszemeltemről, hogy remek verseket ír, egy másikról pedig, hogy zseniális festő.


A gond csak az, hogy ritkán találkozom hasonló lányokkal, illetve akkor abban a kevés esetben se volt szerencsém eddig: szinte mindig volt barátja az illetőnek.


2019. aug. 14. 22:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Ahol tuti nem - ezeket azért írom, mert az ottaniak annak gondolják magukat, de vigyázz! Nagyon nem azok:


- romkocsmák

- biciklisgyűlések

- bármi egyéb hely ahol hipszterek vannak.

2019. aug. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kiállításokon pl.
2019. aug. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2-es, hát, nem tudom, egy kiállítás nem épp olyan hely, ahol lazán odamennék a lányhoz, hogy "szia, szépek a képek, de te még szebb vagy, lenne kedved randizni?"
2019. aug. 14. 22:19
 4/12 anonim ***** válasza:
30%
Én is absztrakt gondolkodású vagyok, de nincsenek jó tapasztalataim az elvont, művészlelkekkel, ahogy a lovas lányokkal sem. Túl nagy az egójuk, sokszor a semmire.
2019. aug. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%

#3


HAHAHAHAHAHAHAH HHAHAH AHAHHA :D


Ez nagyon kínos lenne. A csaj pont így nevetne és nem gonoszságból, hanem mert annyira nevetségesen szürreális az ilyen "próbálkozás"

2019. aug. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem is gondoltam komolyan. :P
2019. aug. 14. 22:21
 7/12 A kérdező kommentje:
Amúgy találtam már ki ennél kínosabbat (és viccesebbet) is, nyilván poénból.
2019. aug. 14. 22:23
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
Nekem nagyon tetszik a 3-as :) Még sose hallottam ilyen egyszerű de nagyszerű ismerkedést, igazán kipróbálhatnád, lényeg hogy halkan mondd neki mintha valami titkot súgnál oda :)
2019. aug. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8-as, persze, aztán feljelentene zaklatásért. :)))
2019. aug. 14. 22:57
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell közel hajolni, hanem így hogy khm, khm, figyu, (arcjáték, szemöldökfelhúzás, hogy valami érdekeset fogsz mondani, kéz egy kicsit a száj elé hogy mások ne lássák hogy beszélsz csak ő), és elmondod neki ezt :)) Ebből film jelenetet lehetne csinálni :)
2019. aug. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!