Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire elítélendő ez a dolog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elítélendő ez a dolog?

Figyelt kérdés
Alapvetően az átlagnál talán jobb színvonalon élek, viszont a túl sok munka miatt nincs időm ismerkedni, ezért regisztráltam a puncs.hu-ra, ahonnan társaságot szerzek érdemben néhány üzleti útra pl. Mennyire elítélendő, hogy így szerzek magamnak útitársat? (Eddig mindig ugyanazzal a lánnyal voltam, mindhárom legutóbbi helyen, jól megértjük egymást, és számomra meglepő módon nem kért ezért pénzt, csak az "élményt)

2019. aug. 14. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én elítéllek, most ez számít neked?
2019. aug. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
szerintem nem az.. én legalábbis nem ítéllek el emiatt.
2019. aug. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Ilyen formában nekem semmi bajom nincsen vele. Van ennek egy szerintem baromi undorító változata amikor mindegy a férfinak csak lyuk legyen és bármilyen koszos kis prostit elvisz egy-két helyre csak hogy megdughassa. Nekem ez undorító, szerintem mindenki legyen legalább annyira igényes, hogy ha már fizetős lányt keres akkor legalább beszélgetni tudjon vele egy jót ne csak szexelni.
2019. aug. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egészségedre...
2019. aug. 15. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%

Lehet akkor személy szerint is bejössz neki. Hívtad már igazi randira?


Amúgy erkölcstelen dolog, persze. De ha mindenki betartaná a társadalmi elvárásokat, akkor otthon egyedül kuksolnánk a 4 fal között...

2019. aug. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem szánalmas és csak kifogásokat keresel. Legelfoglaltabb ismerőseim is tudnak barátot/barátnőt keríteni egy utazásra, nem kel puncsos prostit fizetni. Akkor már inkább egyedül mennék.
2019. aug. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!