Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy korkülönbségű szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy korkülönbségű szerelem mennyire gyakori dolog, és mennyire elitélendő?

Figyelt kérdés
Közel 20 év korkülönbség esetén mennyire gáz már a dolog?... Engem bombáz egy fiatal lány,akit nagyon kedvelek,nagyon bájos is,de engem zavar hogy olyan fiatal. Mindig zavart az ilyen,és sosem mentem bele ilyesmibe. De gondoltam megkérdezem mások véleményét. Nem hiszem hogy müködhetne örökké. Tényleg nagyon csipem,aranyos,de valahogy nem merek ilyenekbe belevágni. 17L-36F lenne a kiosztás. De valahogy nekem nem megy úgy érzem. Szerintem gáz. Ti mit gondoltok?
2018. aug. 17. 12:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%
Manapság még létezik az a fogalom, hogy “elítélendő”? Komolyan vannak még emberek, akik a társadalom véleménye szerint élik az életüket, nem úgy, ahogy akarják?
2018. aug. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%
Sokan csóválnák a fejüket, de nem az a fő probléma, hanem az, hogy valószínűleg nem működne hosszabb távon.
2018. aug. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 próbálokkedveslenni ***** válasza:
Hosszú távon nem működne. Közép távon okés lehet. Rövid távon meg simán működhet, amíg nincsenek komoly érzelmek, csak szex és kellemes időtöltés.
2018. aug. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Igen,hát én is a hosszabb távon nem müködne dolog vallója vagyok.
2018. aug. 17. 13:06
 5/19 anonim ***** válasza:
58%
Ezt szerintem senki sem tudhatja előre, h mennyire működne. Én 19 voltam, amikor összejöttem az exemmel, 18 év volt köztünk. Végül négy évet voltunk együtt, de sohasem a korkülönbségből adódó problémáink voltak.
2018. aug. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Gratulálok, az ön lelete negatív!

Igen, az agyad és a szíved is a helyén, nem vagy "pedofil".

2018. aug. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ja, mondjuk most látom a felosztást..17-36 elég durva. Az apja lehetnél😀Ha két felnőtt emberről lenne szó, mondjuk 23-42, az még jobb eset, de tinikkel kavarni..hát, nektek kell tudni.
2018. aug. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Kaptam egy gyökér privátot, hogy 16 éves kortól lehet házasodni.

Igen lehet, ám...

A pedofília egy betegség, és nem korhoz, társadalomhoz, vagy társadalmi normán alapuló törvény.

Arról van szó, hogy egy valóban felnőtt (testileg és szellemileg) érett férfi vagy nő, egy még fejlődésben lévő, szellemileg gyermeknek számító embert, de nevezzük nevén, gyereket kíván meg szexuálisan.

Akinek ilyen hajlama van, menjen el orvoshoz, mert pedofíliában szenved ha tetszik a neve ha nem!

2018. aug. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 próbálokkedveslenni ***** válasza:
#8 - Azért a 17 éveseket vonzónak tartani minden csak nem pedofília. Szóval máshol kopogtass.
2018. aug. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Atya isten😫😫😫😫
2018. aug. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!