Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogy verjem ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogy verjem ki a fejemből?

Figyelt kérdés

Néhány nappal ezelőtt az exemmel álmodtam, azóta nagyon sokat gondolok rá.

Van párom, akibe szerelmes vagyok és semmi pénzért nem hagynám el.

Az exemen nagyon sok idő után tudtam túllépni, már nem érzek iránta úgy semmit, békében váltunk el, sokáig tartottuk is a kapcsolatot, fontos, mint ember, sosem csalnám meg vele a párom. Viszont kezd zavarni, hogy pár napja gondolok rá. Sokat. Nem fogom felkeresni, az 100%, de érdekel, jól van-e, 3 éve szakítottunk, 1 éve nem beszéltünk. Az álomig szinte eszembe se jutott.

A mostani barátommal együtt vagyok 7 hónapja.


23L


2019. aug. 15. 12:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Már lelkiismeret furdalásom is van emiatt. Hogy ránézek a páromra, azt mondom neki, mennyire szeretem, aztán nem sokkal később meg az exemen gondolkodom. :(
2019. aug. 15. 12:27
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem normális, hogy az embernek vannak ilyen fellángolásai egy párkapcsolata alatt. Nekem is volt, hogy kb 1 hétig csak az egyik kollégámra tudtam gondolni, folyton róla fantáziálgattam a barátnőm mellett. Ezek általában maguktól elmúlnak. Ha nem múlna akkor akkor a rossz személlyel vagy együtt.
2019. aug. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az ahogy látom jó, ha továbbra is oktalabul elfojtod magadban. Az segít, úgy tudom.

...

2019. aug. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elmúlt hála istennek! :)
2019. aug. 21. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!