Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan verjem ki a fejemből,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan verjem ki a fejemből, amikor iszonyatosan rég éreztem ilyet és rettentően magányos vagyok?

Figyelt kérdés

30 éves nő vagyok, 4 éve egyedül nevelem a kisfiam. Azóta nincs senkim, még randizni is csak háromszor voltam, egyik sem sikerült jól. Két munkahelyen dolgozom, esténként otthon vagyok a gyerekkel, szinte semmi esélyem ismerkedni normálisan. Már jó ideje rettentő magányosnak érzem magam, és nagyon vágyok valakire, aki tetszik úgy igazán, és aki engem is észrevesz.


Nemrég megismertem valakit. Hetente kétszer találkozunk egy kihelyezett munkahelyi feladaton, ami úgy néz ki, hogy hosszú távú lesz. Már az első alkalomtól kezdve érzem, hogy tetszem neki. Többször kaptam azon, hogy engem néz, de amikor odanézek, elkapja a fejét. Aztán rendszeresen odajött hozzám alibi témákkal beszélgetést kezdeményezni és pár hete facebookon is sokat beszélgetünk. Tudja, hogy egyedül nevelem a kisfiam és én is tudtam, hogy van két gyereke, de a viselkedése alapján egyértelműen azt gondoltam, hogy elvált. Kiderült, hogy nem.

Érzem is rajta, hogy nem feltétlenül szeretne belegabalyodni ebbe, mostanában inkább már kerül, de nekem meg sikerült eléggé beleesnem ezalatt az idő alatt. Folyton rá gondolok, vele álmodok, és alig várom, hogy találkozzunk, úgy kell visszafognom magam, hogy ne írjak rá. Tegnap együtt mentünk haza, és éreztem, hogy alig akar elválni tőlem, amikor elérkeztünk az "elágazáshoz".


Nem akarok belegabalyodni sem egy szeretői viszonyba, és főleg nem szeretnék szétrombolni egy családot, így tudom, hogy ennek nem lehet jövője. Mégis: annyira régen éreztem ilyet, és úgy vágytam már rá, hogy képtelen vagyok elengedni ezt az érzést. Hogy verhetném ki a fejemből így, hogy hetente kétszer úgyis találkozunk? Amikor sikerül nem gondolni rá pár napig, akkor is felkavar, ha újra látom :(


Adnátok tippeket, hogyan rázhatnám le magamról ezt? Aki volt már hasonló helyzetben, mi lett a vége?



2016. nov. 11. 11:09
 1/7 mikeXxX ***** válasza:

Társkereső már régóta létezik azt gondolom tudod !

Keress egy normálisat és ne egy unatkozó asshole-t !

2016. nov. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az a három rosszul sikerült randi is társkeresőről jött össze...már abbahagytam, mert meguntam, hogy vagy - ahogy te írod - asshole-ok találnak meg, vagy nem kell nekik gyerekkel a háta mögött valami. Kiábrándultam már abból is és semmi kedvem használni, mert semmi eredménye nem volt.

Hidd el, én örülnék a legjobban, ha már találkoznék egy normális férfit.

2016. nov. 11. 12:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a magányos, ábrándozós esték a szerelem legbiztosabb pillérei. Ilyenkor idealizáljuk a kiszemelt partnert, és olyan tulajdonságokkal ruházzuk fel, amikkel messze nem rendelkezik. Elsiklunk ugyanakkor a hibái felett, és ezzel önmagunknak ásunk csapdát. Ezeket az estéket kellene tehát valami módon megtölteni hasznos elfoglaltsággal. Itt sajnos megáll a tudományom, 57 éves férfiként fogalmam sincs, hogy egy kisgyermekes, harmincas anyuka miként tudja ezt nyélbe ütni.
2016. nov. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 mikeXxX ***** válasza:
Ne de társkeresőn van gyerekes képed is mármint ahol a gyermekeddel vagy ?
2016. nov. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nincs, nem rakom fel közszemlére a fiam. De most már egy mondatba odaírtam a bemutatkozásom végére, hogy van, mert megelégeltem, hogy több napos szimpatizáló chatelések után szó nélkül kopnak le, ha kiderül. Úgyhogy megelőzöm a dolgot.


De nem erre vonatkozott a kérdés...

2016. nov. 14. 10:41
 6/7 anonim ***** válasza:
nem nagyon értem az ilyen kérdéseket. két felnőtt nem tud egyenesen tisztességesen beszélgetni ?vagy legalább az egyik ebben az esetben például te.kérdezd meg mi a pálya te egyedül ,ő foglalt blablabla nem akarsz beleállni.majd csak kinyőgi mit akar.
2016. nov. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz ügy. Én próbálok beletemetkezni a munkába meg a sportolásba, hobbikba. Túrázom egyedül, tervezgetek, igyekszem barátokkal találkozni. Megszakítottam vele minden kommunikációt, hetente én is látom de igyekszem kerülni. A vele álmodással én sem tudok mit tenni, amikor eszembe jut próbálok már nem a hatása alá kerülni a gondolataimnak. Ha eszembe jut nem kezdek el gondolkozni rajta, hagyom hogy el is illanjon a gondolat mintha csak az utcáról beszűrődő zaj lett volna. Ha nem sikerül akkor is igyekszem nem a jó emlékekre gondolni hanem a rosszakra, így próbálom elfelejteni. 36F
2016. nov. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!