Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan verjem ki a fejemből?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan verjem ki a fejemből? Nem akarok ostobaságot csinálni.

Figyelt kérdés

A férjemmel 8 éve vagyunk együtt, van egy 3 éves kisfiunk. Jó életünk van, szeretjük egymást a párommal, bár tény,hogy vannak vitáink- de hol nincs? Hűségben éltük le ezt a 8 évet, soha nem csaltuk meg a másikat.

Sajnos azonban az utóbbi pár hétben nem ismerek magamra. Van egy hentes üzlet tőlünk nem messze, hetente 2-3 alkalommal járok be oda. Egyik napról a másikra fura érzések kerítettek hatalmukba az egyik ott dolgozóval kapcsolatban. Elkezdtem hihetetlen módon vonzódni hozzá, állandóan rá gondolok, róla álmodok. A nap fénypontja, amikor bemegyek a boltba és látom mosolyogni. Viszont ez abszolút nem elfogadható, mivel házassàgban élő felnőtt nő vagyok, nem 18 éves gimnazista. Hogyan feledkezzem meg erről az egész hülyeségről?

28/N


2016. márc. 21. 06:43
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Keres másik hentes üzletet,vagy válj el ès kezdemènyezz a pasinál.
2016. márc. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg úgy érzed, hogy a térded egyből összecsuklik, amint meglátod a srácot, valóban ideje másik hentest keresni.
2016. márc. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
:D :D :D :D
2016. márc. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Noren1989 ***** válasza:

Térjetek át a vega életmódra.

26/F

2016. márc. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A normális válaszom nem tetszett valakiknek.Itt egy másik.Jöjj össze a hentessel,csald össze vissza a fèrjed,hazudj mindig neki.De legalább ingyen lesz a hús,tehát ő is profitál belöle.Ez jó válasz?
2016. márc. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha valóban el akarod felejteni, akkor a netes profiljait se kövesd. Ártatlan dolognak tűnnek, mégis fel tudnak kavarni.
2016. márc. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat, mindenkit felpontoztam. Lehet tényleg máshova kene mennem, de ugy rrzem megorulok ha nem lathatom. :-(
2016. márc. 21. 14:45
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinél vannak fellángolások másik iránt. Az ilyen estek után az dönt a házasság sorsáról, hogy táplálod-e tüzet, vagy inkább teszel ellene. Nem rendellenes ilyet érezni más iránt, viszont ha valóban a férjed az első, akkor tenned kell azért, hogy ez a fellángolás elmúljon. Erre pedig egyetlen módszer, ha megszünteted a kísértés forrását, jelen esetben: nem látod többé a hentest.
2016. márc. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A sors sincs a segítségemre. Tegnap az egyik áruházban összefutottam vele és úgy éreztem összecsuklik a térdem. :-( Sajnos elég kicsi városban lakunk és jó esély van az ilyen véletlen találkozásokra.
2016. márc. 23. 15:22
 10/10 anonim ***** válasza:
:-D
2016. márc. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!