Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik a főnököm férje! Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a főnököm férje! Hogy verjem ki a fejemből? Vagy felmondjak?

Figyelt kérdés

Február végén kerültem ide dolgozni. A főnök asszonyom egy 35éves nagyon bunkó nő,nem is szép. Mindenki rossz véleménnyel van róla. A férje 30éves nagyon jól szituált,igazán helyes fiatalos pasi. 10éve vannak együtt. Nem tudom mit eszik rajta,de ez nem az én dolgom,tudom.

Sokszor jön be az üzletbe a férfi,behoz ezt azt megkérdezi minden oké-e. Eleinte próbált megismerni,kérdezgetni de elzárkóztam. Van kamera egyébként,tehát nem ks akartam


2018. ápr. 27. 10:30
 1/9 A kérdező kommentje:
A lényeg,hogy nagyon sokszor vele álmodok és folyton várom,hogy láthassam. Nem közelednék felé,de nagyon bejön. Jó lenne kiverni a fejemből. Én egy 23 éves lány vagyok.
2018. ápr. 27. 10:31
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
SOKK TERÁPIA!!!
2018. ápr. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Pár hét és elmúlik.
2018. ápr. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj arra gondolni, hogy biztos defektes a pasi, ha a hárpia főnököd kedveli.. csak ez nem látszik elsőre, mint a főnököd idegbaja.


Egyébként voltam hasonló helyzetben, ideges, hangos és erőszakos típus volt a főnöknőm, igazi alacsony, frusztrált, pattogós irányító típus, a férje pedig kedves és odafigyelő, gondoskodó, szelid, engedékeny típus.


Egész addig nem értettem a dolgot, amíg nem ismertem meg egy ilyen párt a korosztályomból. A nő határozott, erőszakos természetű, a pasit kenyérre lehet kenni, szótlan, mosolygós. Hát egyszer nem kibukott a nőből, hogy a kedves férje otthon szorgalmasan osztja a pofonokat a gyerekeknek és neki is? Ott láttam összetörve azt a határozott, kemény, sokszor durva, sikeres nőt, sírt, hogy válnia kell, mert nem meri az apjukkal hagyni a gyerekeket..pedig én abszolút fordítva tudtam csak elképzelni a helyzetet, korábban arra gondoltam, hogy a nő veri a családot egy egy idegroham alatt.



Akkor értettem meg, hogy ennyi alapján nem lehet ítélni..

2018. ápr. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tanuld meg a tudatoddal kordában tartani az állati ösztöneidet. Jobban jársz vele, mint ha mindig elfutnál a problémák elől. Hosszútávon pedig hasznodra fog válni.
2018. ápr. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A facen rengeteg boldog közös képük van!úgyhogy biztos minden jó is köztük
2018. ápr. 27. 11:43
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet, hogy általában az ilyenek hasonlóak. A végén rájönnél ha akarnál tőle valamit, kihasználna majd eldobna és még te lennél a hülye, mindennek fejébe még ki is rúgnának a megalázás és a stresszes helyzet után....


szóval szerintem ezt csak te képzeled. Tetszik a dolog, hogy itt vagy te a fiatal és szép friss hús, és a gonosz boszorka szegény vonzó lovagja kínok közt vergődve epekedik azért, hogy egy angyal megmentse...


nem, nem így van. A hárpia nő is más körökben valószínűleg nem az. A barátai biztos nem annak gondolják. És a pasi is egykor rá volt gerjedve, aztán kitudja hogy mikor kettesben vannak mi van köztük... ;)


Szóval a te képzelgésed a te képzelgésed.

2018. ápr. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen az enyém, ezért is írtam,hogy nem hajtanák rá. Csak egész nap róla ábrándozok. :D
2018. ápr. 27. 11:46
 9/9 anonim ***** válasza:

Jobb, ha kilépsz.. láthatóan nem tudod kiverni a fejedből, ha meg bármi is történik, lesz, aki kiveri.

(és nem a pasi a farkát)

2018. ápr. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!