Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők betegségekbe és korai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők betegségekbe és korai halálba kergetik a férfiakat?

Figyelt kérdés

Tudni illik hogy szinte minden mutató rosszabb a férfiaknál. Gyakoribb az infarktus sok szívbetegség és bizonyos rákos megbetegedések is és hát előbb is halnak meg.

Szerintem az elvárások az egyik fő oka ennek. Pl egy férfi teremtse meg inkább az egzisztenciát emiatt jóval több nehezebben munkát végeznek ugye több teher, több stressz ez mind az egyik fő oka ezeknek a betegségeknek.

Pl én egy olyan helyen vagyok ahol nem túl sok a pénz (nettó 170 ezer) de nagyon könnyű a munka, kávézgatás, nevetés, nagyon kevés stressz békés jó munka és bizony 80 százaléka nő a kollégáimnak. Nyilván a férjük keres sokat de jóval többet is dolgoznak. Azon megy bent a hiszti sokszor hogy a párommal alig tudunk nyaralni menni mert olyan sokat dolgozik...

Aztán ott van még az is hogy férfira hárul sok teher is mert gondokat ő oldja meg inkább mert TE VAGY A FÉRFI.


2019. aug. 15. 16:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
29%

Igen, a férfinak kell megteremteni az egzisztenciát. A férfiasság része az egzisztencia.


Viszont nem minden egzisztenciával rendelkező pasi végez nehéz munkát. Aki informatikusként félmilliót keres, semmiféle fizikai munkának nincs alávetve.


Egyébként meg olyan nőt kell keresni, aki nem használja ki a pasit, ennyi.

2019. aug. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%

A férfiak magukat kergetik főleg bele.

Tisztelet a kivételnek: egészségtelenül esznek, nem sportolnak, isznak, dohányoznak, veszélyes hobbikat űznek, stb.

2019. aug. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
65%
Így van, ahogy a #2 mondja, erre gondoltam elsőre is.
2019. aug. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%

Nem. Statisztika bizonyítja, hogy a nős, családos férfiak TOVÁBB élnek mind az egyedülállók és egészségesebbek is. A házas nők viszont kevesebb ideig élnek mint az szinglik, úgyhogy úgy tűnik inkább a férfiak kergetik a nőket sírba.

Ezenfelül azt is statisztika bizonyítja, hogy a fiúknál már csecsemőkorban nagyobb halandóság amit így nagyon nehéz lenne a nőkre fogni. Máskor ha okoskodni meg nőutálni akarsz, akkor legalább nézz utána a tényeknek.

2019. aug. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem is inkább az igénytelenség a fő indok.
2019. aug. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
90%
Én férfiként mondom, hogy sztem (ebben az országban legalábbis) a mértéktelen alkoholfogyasztás az elsődleges oka a férfiak korai halálozásának. Ezt persze közvetve lehet a nőkre kenni, hogy a nők miatt iszunk ennyit, de a valódi gond inkább abban rejlik, hogy a férfitársaim többsége elnyomja magában az érzéseket, nem mondják, ki, nem beszélik meg, mert az nem "férfias". Aztán inkább elmenekülnek a valóság elől a kábítószer vagy a pia irányába. A nők sokkal inkább kimondják, megbeszélik a problémáikat, akár egymás között, pedig nekik is legalább annyira megkeserítik a férfiak az életüket mint fordítva, de ők sokkal többet lelkiznek. A férfiak meg elfojtanak sok mindent, ami végül idegronccsá,káros szer függővé, depresszióssá vagy akár öngyilkossá teszi őket. Lényegében az elfojtás, a csendben szenvedés a kulcs, h nem mondják ki a bajaikat, ez nagyon durván megrövidítheti egy ember életét.
2019. aug. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
61%

Bogárka. Statisztikai tény, hogy a házasságban élő férfiak tovább élnek, míg a nőknél ez pont fordítva van.

Vagyis ha valaki valakit halálba kerget, akkor a férfiak a nőket.

2019. aug. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
91%

Tudni kell, hogy az egyedülálló férfiaknál alacsonyabb az átlag életkor, mint a házasoknál.


Mellesleg a nőknél fordítva van.


[link]



Statisztika barátom 😀

2019. aug. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
13%

" A házas nők viszont kevesebb ideig élnek mint az szinglik, úgyhogy úgy tűnik inkább a férfiak kergetik a nőket sírba."


Hát ez azért nagyon meredek... ha egy nőnek a férje hamarabb hal meg (amire statisztikailag nagy az esély), akkor onnantól kezdve a nő szingli, nem?

2019. aug. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
65%
Igen, de a statisztika a sosem házasodott és elvált embereket veszi külön a házasoktól és özvegyektől. Az özvegyek sokszor korán halnak a párjuk után, mert hetven évesen hirtelen szinglivé válni nem olyan egészséges dolog mint eleve szingliént élni. Egy eleve szingli vagy régen elvált nő nem amortizálja le magát annyira.
2019. aug. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!