Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Korai 19 évesen szülni egy 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai 19 évesen szülni egy 3 éves kapcsolatra?

Figyelt kérdés
2019. jan. 22. 15:07
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
17%
Nem.
2019. jan. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
89%
De igen. Semmi élettapasztalatod nincs.
2019. jan. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
92%

Ezt neked kell tudnod.

Az év csak egy szám.

Valaki 19 évesen érettebb, és jobb az egszisztenciája, mint egy 29 évesnek...


Mióta dolgozol? Kapnál Gyedet? Van hol laknotok? Van megtakarítás a nem tervezett kiadásra? Mindketten gyereket szeretnétek?

Ha mindegyikre igen a válasz, akkor hajrá.


Persze, lehet ezek nélkül is, csak az nem túl felelős gyerekvállalás.

2019. jan. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha van munkád, házad, jövőképed, akkor talán nem.

Egyébként igen.

2019. jan. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
78%
Olyan érdekes ez az oldal. Az egyik vernyog 19-20 évesen, hogy nem engedik a szülei sehova, teljesen életképtelen, nem áll ki magáért. A másik részen pedig 19 évesen már szülni akarnak. 🤔
2019. jan. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozol? Párod? Együttéltek? ... Ezer tényező van
2019. jan. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hülyeség egy tini kapcsolatra építeni,de ez egy vélemény. Gondolom még dolgozni se nagyon dolgoztál,az pedig kell,ha nem gyest akarsz csak kapni,mert egy gyerek pénzbe is kerül. En várnék még legalább 3-4 évet és,ha akkor is együtt vagytok van önálló egzisztencia akkor oké,de en kêtlem,hogy valaki 19 evesen ezekkel rendelkezik. Ez nem a rêgi világ ahhol már 16 évesen dolgoztak az emberek és jó volt anyóséknál lakni,mert ha lelép a pasi ott maradsz egy gyerekkel. Nagyon nagy felelősêg egy gyerek. En is fiatalon szültem (24) ma mār ez is fiatalnak számít,de nekünk kemény munka árán,de volt mire. Nem rosszból mondom,de ha itt teszed fel a kérdést okos döntés e ilyen fiatalon gyereket vállalni,akkot mêg bőven nem vagy anyának való.
2019. jan. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:
85%
Igen, és még ezerszer megbanhatod, na nem a gyereket, hanem inkább azt hogy ki az apja.
2019. jan. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:
100%
Igen korai eléggé az még csak most kezdődik az élet számodra.Még lenne hova érni már csak azért is,hogy több tapasztalatod gyűjts mindenből
2019. jan. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Lehet nem volt világos, de már terhes vagyok. Fogamzásgátlót cseréltem és úgy sikerült be. Most vettünk ki egy albérletet. Van autónk. A párom jól keres, én még nem dolgoztam, csak ilyen alkalmi dolgok.
2019. jan. 22. 16:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!