Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, számotokra hátrány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, számotokra hátrány, ha egy srác képtelen egybefüggő arcszőrzetet növeszteni?

Figyelt kérdés

Velem ez a helyzet, ha két hétig nem borotválkozom, akkor is viszonylag ritkás, össze nem függő borostát tudok növeszteni.


Még egy körszakáll sem megy, mert a bajszom, a szám alatti pamacs, és az államon található szőr nem érintkezik egyáltalán. Ami van az is nagyon ritka, de erős szálú, így azt sem mondhatom, hogy legalább megúszom a rendszeres borotválkozást.


2019. aug. 16. 08:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
Ma, hogy az ecsetfej, divatszemüveg mellé a divatos fazonra nyírt szakáll is kötelező, ez hátrány. Aki nem klón, az fura.
2019. aug. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14%
Minden nő a szakállas, vagy legalább borostás férfiakat szereti, ezért igen, hátrány.
2019. aug. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: egyik exem hisztizett egy 2 napos borosta miatt is. A következő meg közölte, hogy legyen min 3-4mm


a nők mind ugyanazt akarjak... hát persze

2019. aug. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%

#2

Én gyűlölöm a szakállat(hacsak nem valami extra jóképű, kigyúrt csávón van, mindenki máson ápolatlannak tűnik), pici borosta rendben van, de ennyi.

2019. aug. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor ne növessz
2019. aug. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
16%
#4 Azt is mind elvárjátok, hogy a férfi jóképű és kigyúrt legyen, szóval rád is igaz, amit írtam.
2019. aug. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

Nem nőként, de:


Én pl. sosem fogok növeszteni, még akkor sem, ha az egész világ elvárná. Miért? Mert utálom, zavar, kicsit sem érzem jól magam tőle.


Ha ezért mindenki utál és bárhova megyek megköveznek, akkor sem. Nem leszek klón, csak mert kötelező lenne. Így is sok az elvárt baromság, "csak mert csak"

2019. aug. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Inkább előny. Legalább nem lesz szakálla.
2019. aug. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%

#6

Nem várom el, de a szakáll nekem csak olyan pasikon tetszik :D

2019. aug. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

20L vagyok, nekem a barátomnak kicsit hiányos az arcszőrzete, de imádom, szoktam is poénból szivatni a kis "foltjai" miatt, ettől függetlenül ezerszer elmondom neki, hogy mennyire jól néz ki és sokkal inkább szeretem a picit "hibás", de természetes arcszőrzetet, mint ezeket a zselézett fazonra nyírt tömeghipster szakállakat.

Senki sem tökéletes, a lányoknak is vannak bőrhibáik, nekem is, mégse rakok rá 5 réteg alapozót mert elfogadom magam natúrban, tökéletlenül is :) ne izgulj ezen, normális embereket ez nem zavar, amíg nem büdös, kajamaradékos stb.

2019. aug. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!