Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, jól látom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, jól látom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lehet nagyon meglepő lesz a kérdés de arról van szó, hogy a barátomnak van egy lány barátja, akiről azt hittem, hogy esetleg többet is érez iránta a barátom mert régen tetszett neki de semmi nem lett köztük végül.

A barátom azt mondja engem szeret de most két konkrét esetre kérdezek rá. A barátom volt, hogy elfoglalt volt azon a bizonyos héten a munkahelyén, ezért a lány barátnak azt mondta, hogy nem találkozik vele, viszont velem meg mégis találkozott azon a héten is. Szóval rám szánt időt, rá nem. A másik, hogy egyszer megbeszélték, hogy találkoznak de mikor a lány felhívta, hogy ráér-e meg találkozzon vele, akkor a barátom már úton volt hozzám és lemondta a lánynak a találkozót, hogy én ne legyek csalódott amiatt. Azt gondolta, majd találkozik vele máskor.


Egy évben 2x, nagyon maximum 3x látja tehát ezért is lepődtem meg ezen hogy miattam lemondta.


Ezek nem olyan gyakori esetek.

Különben ezeket én csak utólag tudtam meg. A barátom akkor nem tartotta fontosnak.

De nekem, mivel azon kattogtam vajon érez-e mást is iránta (azt mondja nem de bizonytalan voltam), nekem fontos.


Szerintetek ha többet érezne iránta akkor ezeket nem csinálta volna?


2019. aug. 17. 08:08
 1/4 anonim ***** válasza:

15 éves vagy?

Nem értem hogy ez hogy nem egyértelmű.

Alig találkoznak, ha hívja, lemondja, vagy megbeszélik hogy majd máskor.

Ha miattad lemondja a találkozót, akkor fontosabbnak tart téged. Elfoglalt volt, mégis veled volt inkább, és ez így is van rendjén. Ami rég volt, elmúlt. A múltján nem tud változtatni, ha akar ha nem.

Annó régen volt hogy nekem is tetszett valaki, nem történt semmi, barátok maradtunk, azóta is jó a viszonyunk, és már egyáltalán nem tetszik.

Változik az ízlés és a hozzáállás. Veled van, téged szeret, ne rontsd el a féltékenykedéssel. Az önbizalmadon dolgozz valahogy, mert ilyen dolgon kattogni teljesen felesleges.

2019. aug. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

08:56-nak nagyon szépen köszönöm a válaszát :) Így, hogy más is elmondja a véleményét, így biztosabb vagyok magamban.

Amúgy tényleg nincs valami nagy önbizalmam. Próbálok ezen változtatni, valameddig sikerül, aztán megint nem és így felváltva.

De most már kezdem belátni a dolgokat.

2019. aug. 17. 09:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Saját magadnak mondasz ellent...


Egyszer az exem is így viszonyult egy barátnőmhöz mint te most a barátod barátnőjéhez.


Egyszer amikor hazamentem négy óra tömény hisztit és sírást rendezett le.


Hiába mondtam neki, hogy hát vele vagyok, az ő kezét fogom és őt csókolom, nem érdekel senki más rajta kívül úgy mint nő, ő csak folytatta... így lett ex belőle.

2019. aug. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
17:50nek is köszönöm a választ, főleg a saját tapasztalatot!
2019. aug. 20. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!