Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg szerethet, ha még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szerethet, ha még most is engem akar?

Figyelt kérdés

Egy egyetemi csoporttársammal nagyjából egy éve nagyon jól összebarátkoztunk. Nem az a tipikus jóképű pasi, aki minden lánynak bejön, de már a kezdetektől tetszett nekem is. Szerelmes viszont nem lettem és mivel barátom is volt, így csak barátok maradtunk. Aztán egyszer szerelmet vallott, akkor eltávolodtam tőle, mert nem akartam bonyodalmakat. Nem voltam bántó és néha összefutottunk, de nem olyan gyakran, mint korábban. Aztán néhány hónapja szétmentünk a barátommal, ami engem nagyon megviselt. Sokat voltam a barátnőimmel és a családommal, de a csoporttársamnak sokszor nem is válaszoltam, ha keresett. Azóta kihevertem a szakítást és találkoztam a pasival, aki szeretné, ha megpróbálnánk. Én is szeretnék vele randizni, nagyon vonzódom hozzá és a személyisége is megfogott. Kicsit rosszul érzem magam amiatt, hogy mostanában mindig lekoptattam, de ő egyáltalán nem haragszik. Tényleg szerethet?

20l


2019. aug. 18. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Tényleg.
2019. aug. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Aha!
2019. aug. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Igen
2019. aug. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Csupa olyan kérdéseket teszel fel, ami nem kettőtökről szól, hanem csak rólad. Ő várt rád, nyilván kedvel. De lehet, hogy pofára esik, ha a kapcsolat csak rólad fog szólni, és ő nincs igazán elfogadva... ahogyan ezt ki is mondod. Ez esetben nem korrekt hülyíteni, és B tervként kihasználni. Amiatt ne legyél vele, mert ő szeret, csak akkor, ha nem akarsz mást/jobbat. Először azt tudd meg, hogy te őszintén szereted-e, addig ne hintáztasd. Csak jótanács...
2019. aug. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szeret szerintem, legalább is komoly szándékai vannak, ha megvárta, amíg készen állnál randizni.
2019. aug. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!