Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha most csak szexet akar, később belém szerethet? 18L

Figyelt kérdés

Van egy fiú, régóta ismerem. Egyet tudok biztosan, hülyíteni senkit sem szokott. Bátyám legjobb haverja. Megmondta nekem, hogy most

nem akar kapcsolatot, szexet akar, de később még lehet köztünk valami. Szerintetek? Fiúk hogy vagytok ezzel? Ha valaki eleinte csak arra kell sülhet ki jó a dologból?


2015. jan. 3. 21:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%
nem hiszem. de ha belemész szólj nekem is, kanos vagyok
2015. jan. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Hát sülhet ki jó persze, de azért elég nehéz megmondani. Később akarhat tőled többet a fiú, viszont ha ő nem akar, te pedig igen az úgy már kellemetlen. Tehát azért mérlegelni kell, hogy belemenj-e egy ilyen kapcsolatba. 21/F
2015. jan. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem értem ezt a sok naiv embert itt akik abban reménykednek hogy ha dugnak valakivel akkor majd beleszeletnek -_-
2015. jan. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

pedig ha melegen tartjátok a kapcsolatot előbb-utóbb lehet szerelem!

27F

2015. jan. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Még nem dugtam vele, csak történtek dolgok..
2015. jan. 3. 21:16
 6/18 A kérdező kommentje:
De nem olyan durva dolgok, tapizás, csók..
2015. jan. 3. 21:17
 7/18 anonim ***** válasza:
Ha ezt a dumát adja be, hogy most szexet akar de később még lehet valami tuti csak meg akar fektetni. Kergethetsz hiú ábrándokat, de remélem bátyád jól a falba veri a fejét :)
2015. jan. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
De ezt sem biztosra mondta.
2015. jan. 3. 21:23
 9/18 anonim ***** válasza:
nem tartom valószínűnek hogy később lenne bármi más szexen kívül.
2015. jan. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Azt mondja, még nem tudja mi lesz. Majd az idő eldönti.
2015. jan. 3. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!