Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerethet valaki attól még,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet valaki attól még, hogy nem akar velem lenni?

Figyelt kérdés
Majdnem fél éve vagyunk együtt a barátommal, eddig a suliban naponta találkoztunk, de idén érettségizünk, szóval ez már megváltozott. Nem lakunk messze egymástól, most időnk is lenne, a szóbeli még messze van, és napi 3-4 tétellel beosztva is simán beleférne egy-egy tali... de ő nem szeretne, leráz, hogy majd találkozunk, nem hiányzom neki... elmondtam neki többször, hogy én szeretnék vele lenni... chaten beszélünk minden nap (egy-egy "mizu"), de...nem tudom, ha valaki szerelmes, nem az a normális, hogy a másikkal akar lenni? Aztmondja szeret és ne kételkedjek benne...
2017. máj. 17. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nemigazán,ne légy naiv hiszékeny.
2017. máj. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem fél év az semmi...

Egyébként igen, aki szeret az nem ilyen, az akar látni, az kihasznál minden lehetőséget, és felvillanyozzák a találkozók.

Az ő részéről nem elég erősek az érzések

2017. máj. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

Igen, a szerelem rettentő fontos dolog az ember életében, viszont az érettségivel eléggé el tudja szúrni magát az életet...

Teljesen megértem, ha inkább készül a vizsgákra, ezt a kis időt ilyenkor ki kell bírni...


Igazából szerintem ő már befejezte ezt a kapcsolatot, és arra épít, majd rájössz te is...

2017. máj. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Természetesen, én is érettségizem idén, két tantárgyból emelt szinten, tiszteletben tartom, ha tanul,ez teljesen rendben van. de napi néhány tétel van neki is beosztva, nekem is, emellett jelenleg nehéz azt mondanom, hogy ne jutna időnk egymásra, ha akarná...

köszönöm a válaszokat:)

2017. máj. 17. 22:32
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek arra van ideje, amire akar szakítani. Az érettségire annyira sokat nemis kell tanulni, majd egyetemen a vizsgák lesznek kemények, de még az sem lehetne kifogás egy szerelmes embernek, hogy találkozzon legalább napi 1-2 órát a párjával. Úgysem lehet napi 0-24-ben tanulni...
2017. máj. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha mi barátommal vizsgaidőszak közben is tudunk egymásra időt szakítani, akkor egy érettségi közben is lehet. Nagyon úgy tűnik, hogy barátod már nem akarja a kapcsolatot, csak fél elmondani / nem akar megbántani így inkább azt akarja elérni a rideg viselkedésével hogy te hagyd ott.
2017. máj. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Elmondta neked,hogy neki nem hiányzol?

Ha mindennap nem is,de azért heti egyszer simán találkozhatnátok.


Ülj le vele,akár most,akár a vizsgák után es beszélgess el vele!

2017. máj. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem, nem mondta ki szó szerint, csak én érzem úgy. Rendben, beszélek vele még, megpróbálom újra elmondani neki, sokadszorra.

Köszönöm a válaszokat!:)

2017. máj. 18. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!