Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha azt mondta, hogy nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondta, hogy nem akar elengedni, mert fontos vagyok neki, akkor szerethet?

Figyelt kérdés
Hihetek neki szerintetek? 22L
2014. jún. 27. 01:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Körülbelül el tudod mondani, hogy mi után / miért mondta ezt? Így elég nehéz lenne megmondani...
2014. jún. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sok haverom van, ő viszont több annál, jóban vagyunk már több mint fél éve, bennem kialakultak mélyebb dolgok, de nem merek beszélni vele,mert félek,hogy megszakadna még a barátságunk is, azt meg nem szeretném,és így most tanácstalannak érzem magam, mert nem tudom, hogy csak barátság van-e a részéről. Tegnap megharagudtam rá (adott rá okot), vitáztunk picit, és a végén mélyen a szemembe nézett,és ezt mondta, azóta meg ezen gondolkodom, hogy jelenthet-e többet, vagy sem.
2014. jún. 27. 01:23
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem igen.

A pasik általában azt mondják, amire gondolnak, ha ezt mondta, valószínűleg úgy is van...

Persze, ne ugorj ezután rögtön fejest az egészbe, győződj meg róla, hogy valóban szeret-e, bár szerintem lehet. :D

Átgondoltad a viselkedését, a pillantását, amikor mondta? Ha teljesen őszintén mondta, annak biztos voltak jelei...

Mindenesetre, szerintem lehet, hogy szeret :D

2014. jún. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, még most is előttem van az arca ahogy mondta, nem tűnt valótlannak,vagy megjátszottnak, csak nem 100%, hogy többnek tartana egy szimpla barátnál. De hogy deríthetném vajon ki?
2014. jún. 27. 01:30
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát, nem fog valami gyorsan történni, az biztos. A legjobb az lesz, ha elkezded felidézni az eddigi mozdulatait, gesztusait, mondatait, és ezután is figyelsz.

Pl. tudod az érintések, a szemkontaktus. Ha figyelsz az apró jelekre, akkor ki tudod olvasni belőle, bár nem árt, ha rákeresel arra, hogy viselkednek a fiúk a lány közelében, akit szeretnek, és utána nézel az ilyen kis gesztusoknak is. :D

A lényeg hogy ne légy türelmetlen, mert az mindent elronthat... :/

2014. jún. 27. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyébként most ugrott be: ha csak egyszerű barátnak gondolna, miért mondta volna ezt? A barátok barátok, ha összekapnak, ki is békülnek. Szerintem több vagy neki, mint barát.
2014. jún. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Remélem így van ahogy mondod, mindenesetre résen leszek, mert addig úgyse fogok nyíltan beszélni vele a dologról,amíg nem biztos, hogy egyáltalán többnek gondol. Nem is vagyok/lehetek túl egyértelmű számára,azt gondolhatja simán,hogy nekem ő csak barát, de nem merek felé máshogy közeledni amíg kételyeim vannak az ő érzései felől. Csak egy ideje már teljesen máshogy tekintek rá,és így nehéz :S
2014. jún. 27. 01:44
 8/8 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok én is egyébként, annyi különbséggel, hogy én a fiút a buszmegállóban ismertem meg. :)

Szerintem érdemes egy kis időt azzal töltened, hogy olyanokra keresel rá, mint "honnan tudod ha egy fiú szeret" , rengeteg jó találatot ad ki, ahol olyan dolgokról írnak, amik árulkodhatnak... :D

Mindenesetre, szurkolok hogy minden jól menjen. :)

2014. jún. 27. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!