Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van az az állapot, mikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van az az állapot, mikor a legnagyobb a szerelem, a rózsaszín köd, de huzamosabb ideig (hét, hetek) nem találkoztok, és rohadtul hiányzik. Ilyenkor mit lehet tenni? A chat nem segít az érzésen, a telefon se sokat.

Figyelt kérdés
2019. aug. 18. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Ki kell dobni a ''csába. Ha már az elején se sokat találkoztok, akkor felesleges kínlódni.
2019. aug. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
Tehát csak chaten és telcsin beszéltek és nem akar találkozni? Nem lehet hogy van neki más?
2019. aug. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
Meg kell neki mondani hogy szereted, hogy hiányzik neked és látni szeretnéd.Ha nem változtat és ezek után sem találkozik veled, akkor keress mást.
2019. aug. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%
Megértelek. Már egy hónapja hogy nem láttam a nőt, akit szeretek. Legalább te látni fogod. Így kell felfogni. Se edzeni, se semmihez nincs kedvem. Tudom nem megoldás, de bizony én ma iszok. Másképp már nem bírom az estét.
2019. aug. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sikerült már találkozni és megbeszélni? Lehet tudni mi volt a baj? Mennyi ideig nem találkoztatok?
2019. aug. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!