Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme talonban tartani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme talonban tartani egy csajt úgy, hogy semmi se volt?

Figyelt kérdés
Két arcra puszi egy öleléssel együtt amit a srác kezdeményezett ennyi testi kontaktus volt. Van így értelme egy csajt talonban tartani egy srác részéről? Mert eléggé úgy viselkedik mint aki talonban tartana, hol eltűnik, hol felbukkan még úgyis,hogy a második ilyen alkalom után már nem reagáltam a keresésére.Sose koslattam utána,hogy azt lehetne mondani,hogy nyomultam volna.
2019. aug. 18. 23:05
 1/9 A kérdező kommentje:
És ő kezdte,hogy egyszercsak eltűnt az életemből és kerülni kezdett.
2019. aug. 18. 23:06
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

1, Persze. Talonban tartani mindig van értelme embereket, akik csak arra jók. Nagyjából mindenkinél van valaki így, aki megteheti. (Még azoknál az erkölcshuszároknál is, akik majd melldöngetve megmondják, hogy náluk bizony nincs és morálisan atyaúristenek. Főleg náluk szokott lenni.)

2, Attól, hogy barátként néha van kedve hozzád, néha nincs, nem feltétlenül tart talonban. Szimplán haver vagy.

2019. aug. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem tudunk semmit egymás életéről, sőt nem is tudunk szinte semmit egymásról.
2019. aug. 18. 23:53
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt korban a két puszi, ölelés nem jelent mást, csak azt, hogy barátok vagyok. De még gyerekeknél is.


Ha akarsz tőle valamit. Tanulj meg kommunikálni érthetően.

2019. aug. 19. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem...hogy tart talonban? Miből gondolod, h abban tart?
2019. aug. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hat eltunik, valasz nelkul hagy, nem reagal mig kedve nem tartja h ujra irjon....
2019. aug. 19. 08:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja, ez nem talon. De ha mar nagyon nem lesz mas, akkor akarkit eloszednek. Ha lesz kedve energiat olni bele. De ez egy semmi, ha nem is ismeritek egymast.
2019. aug. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
1-2 honapja alakultak koztunk a dolgok csak meggondolta magat valamiert aztan eltunt...
2019. aug. 19. 12:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Na, azert igy teljesen mas. Van nalad jobb a szinen. De az ilyet en letiltanam.
2019. aug. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!