Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Munkahelyi kapcsolat? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahelyi kapcsolat? Van értelme belebonyolódni?

Figyelt kérdés

Új munkahelyem van kb 3-4 hónapja. Sok a pasi és kevés a nő.

Emiatt nem tudom mennyire vegyem komolyan a dolgot.

Szóval az egyik férfival eléggé sokat beszélgetek,meg rengeteget szoktunk hülyéskedni.

Néha úgy érzem ahogy rám néz,végigmér,hogy tetszem neki. Igazából én is nagyo megkedveltem,de nem tudom érdemes-e belebonyolódni vagy inkább hesegessem el az érzést? Lehet,hogy csak fellángolás.


28/N



2019. aug. 11. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Van értelme.
2019. aug. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Függetlenek vagytok vagy kapcsolatban álltok? Ez kardinális kérdés. Ha függetlenek vagytok miért is ne, bár egyértelmű,hogy munkahelyen kívülre tenném a találkozót és ismerkedést.

Ha viszont kapcsolatban álltok nem érdemes titkos románcba bonyolódni.Ami egy idő után biztos nem lesz titkos...

2019. aug. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%

Milyen munkakörben dolgoztok? Milyen gyakran vagytok együtt?

Beszélgetni szabad, ha jól érzed magad vele akkor nincs gond. De tereld a témát arra hogy van-e párja mielőtt beleéled magadat. :) Ha van akkor ignoráld, ha nincs akkor elhülyéskedtek egy darabig és randizhattok.

Csak aztán erősen kapaszkodj a vágy villamosán! :)

2019. aug. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nincs párja. És mind a ketten beosztottak vagyunk,nem a főnököm vagy ilyesmi.
2019. aug. 11. 20:37
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Mennyire szoros a munkakapcsolat? Milyen jeleket adtál te és ad Ő, amiből az jön le, hogy tetszetek egymásnak? Illetve egyáltalán tetszik neked a kolléga vagy csak szimplán kedveled? Nem mindegy.
2019. aug. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30%
Van értelme!Nekem sajnos nem sikerült a munkahelyi kapcsolat, de a két helyzetet nem lehet összehasonlítani! Őszintén kívánok minden jót!
2019. aug. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Andi80018 ***** válasza:
75%
Hát, persze, lehet még jól is kijön a dolog. Meg kell ismerni, hátha normális. Bármi lehet.
2019. aug. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen tetszik,de nem tudom igazán még,mert eddig igyekeztem elfolytani magamban a gondolatot.

Onnan gondolom,mert például múltkor meg akart kérni valamire,persze munkával kapcsolatban és akkor kihangsúlyozta,hogy "gyere,kellesz nekem". Nagyon sokszor használ ilyen kétértelmű kifejezéseket. És sokszor én meg direkt rákontrázok.

2019. aug. 11. 21:00
 9/9 anonim ***** válasza:
89%

Vigyázni kell a munkahelyi kapcsolatokkal, csak akkor menj bele, ha biztos vagy a dologban. Sajnos az ilyenekből elég rossz dolgok is kisülhetnek, amik munkahely váltással végződhetnek (elterjedhet rólad, hogy céda vagy, vagy nem tudtok együtt dolgozni, ha nem jön össze). Szóval nagyon meg kell gondolni!

Egyébként az elfojt szó pontos j. Ez azért durva hiba, bocsi, de egyből szemet szúrt.

2019. aug. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!