Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Friend zone, azaz barát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friend zone, azaz barát zónából ki lehet valahogy jutni?

Figyelt kérdés

Kicsit érdekes a story.Nagyon régóta ismerjük egymást,és jó barátok is vagyunk.Plusz egymás lelki szemetetládái is.

Nemrég szakított a barátjával,és azóta hallgatom hogy kivel fog így szexelni,meg stb.Van egy haverja,akivel belemenne,de kapcsolatot nem akar.A csávó meg akarna,de szerencsére elég töketlen mint én,és nem lépett még semmit.

Na itt jön a gond:rám abszolút semmilyen szinten nem tekint potenciális jelöltként,ami nyilván az én hibám a hosszú évek alatt.Viszont ha nem is kapcsolatot,de azért jólenne alkalmanként reszelgetni.

Egyenesben biztosan nem fog menni,mert többször mondta hogy nem akar kapcsolatot,és régebben azt is hogy velem nem.

Tehát hogy kéne viselkednem,mit kéne csinálnom,amivel úgymond hátulról,szinte tudat alatt ezt meg tudnám változtatni?Nem is ez az összemelegedős mert az szerintem kizárt,hanem egy barátság extrákkal dolgot lenne jó összehozni.És valahogy így trükkösen a tudta nélkül,ha egyenesen felvetem akkor utána nemhiszem hogy ugyanolyan lenne minden.

Valahogy ez kivitelezhető?Nem dől össze a világom ha nem,csak ha már így épp nincs senki,akkor meg kéne oldani(és húzni :D )



2019. aug. 20. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
25%

Friendzoneban is azért vagy mert töketlen vagy. Szerinted ezt majd akkor töketlenkedéssel megoldod?


Vidd el valahova egy napra wellnessezni, estére vigyél jó piákat, nyomulj rá mintha férfi lennél, és varrd le. Ha nem megy, akkor meg mégis mit vársz? Majd szánalomból letolja a bugyiját?

2019. aug. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lazy Lover ***** válasza:
67%
Nem lehet sajnos de az 1 jókat írt
2019. aug. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen, de egy próbát megér a dolog.

Én is elkövettem azt a hibát, hogy egy lelki szemetesládának használt egy csaj, miközben volt barátja. Soha többet nem csinálok ilyet, nem éri meg.

2019. aug. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.

Friendzone azt jelenti, hogy mint embert kedvel, de mint férfi nem tetszel neki.

Persze ha nem így érzed, rápróbálhatsz.

2019. aug. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!