Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről, mit csinálnátok ezután? (friendzone)

Figyelt kérdés
A problémám nevetségesen hangzik, de sajnos igaz. Szinte az összes fiú barátom belém szeret egy idő után. Mérnöknek tanulok, az egyetemen el tudjátok képzelni a fiú-lány arányokat (~15 lány van a karon). A srácokkal amúgy is sokkal jobban kijövök és eddig nem volt ezzel semmi baj. Viszont az utóbbi időben szép lassan elkezdtek nekem bevallani ezt-azt, burkoltan és nyíltan egyaránt. Egyiküket sem úgy ismertem meg, hogy "csak szexre", és az is biztos, hogy nem azért barátkoztak velem, mert tetszettem nekik eleinte (inkább fokozatosan jött ez az egész). Egyik barátom elmondta a másik barátomnak, hogy tetszem neki, aki elmondta nekem, de egy másik-másik barátom a másik barátomról ugyan ezt megerősítette, szóval ilyen kaliberű dolgokra gondoljatok. Tegnap pedig a semmiből bevallotta a legjobb barátom, hogy már 3 éve szeret. Ezeket sajnos nem tudom kezelni, nem tudom hogy reagáljak úgy, hogy ne sértsem meg őket vagy hogy a továbbiakban is ugyan olyan felszabadult legyek. Szoktam beszélni magamról is és mindig megjegyzem nekik, hogy egy ideig semmilyen kapcsolatot nem szeretnék senkivel sem. Volt már valaki hasonló helyzetben?

2016. szept. 29. 09:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Bocs, de én valahogy még gimnáziumban rájöttem hogy fiú és lány között nem létezik barátság. Előbb-utóbb vagy te akarsz lefeküdni vele (ritkább) vagy ő veled (gyakoribb). (Lefekvés sokszor = szerelem)


Amúgy kicsit naiv vagy. "Biztos nem azért barátkoztak mert bejöttem nekik." - Dehogynem azért is.

Én is fiúsabb szakon vagyok, de ezért is nincs a legközelebbi 5 barátom között fiú, mert már megtanultam hogy úgy is ez lenen a vége?

Mi a megoldás? Ne barátkozz fiúkkal

21/L

2016. szept. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van egy nagyon jó lány barátom kb 10 éve, nem "fanyalodtunk" soha egymásra. Valszeg nem is fogunk. Igenis van nő és férfi közt barátság, nem kell kizárni. Mondjuk lássuk be, a biológia már az ember előtt is, barátság meg bizonyíthatóan 5-6 ezer éve (előtte meg nem tudtunk írni).
2016. szept. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Működött/volt *
2016. szept. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Többségüknek volt barátnője mikor megismertem őket, ebből gondoltam. Én hiszek az ilyen barátságokban, sokkal jobban érzem magam a fiúkkal mint lányokkal. Ettől függetlenül vannak lány barátaim is
2016. szept. 29. 10:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Rondák vagytok mindketten? Esetleg valamelyikőtök ronda?


Mennyire vagy férfiként viráglelkű, papucsabb, visszafogottabb típusú?


Mennyire "jó barát" az a jó barát? Top hányban van mondjuk? Milyen gyakran találkoztok egymással és beszéltek?


Tudsz vele mindenről beszélni? Ha ketten sétáltok az utcán és elmegy egy jó csaj mellettetek, tudod neki azt mondani hogy "De megba sztam volna őt."? El tudod neki mesélni hogy milyen volt kúrni múlt héten egy csajjal?


Ezekre a kérdésekre érdekelnének a válaszaid.

2016. szept. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, a kérdező lány...
2018. máj. 23. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!