Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy mások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy mások legfeljebb csak egy párszor csalódnak az életükben, de én meg örökké csalódok?

Figyelt kérdés
Mások húszas éveik elején megtalálják az igazit, vagy maximum a közepén. Én már reménykedni se merek, mivel én már a 30-hoz közelítek. Mindig csak reménykedtem, hogy egyszer majd jobbra fordul az életem, de ez sajnos már sose fog megtörténni. Az egész életem egy kudarc, semmi pozitív dolog nem történt benne, viszont negatív dolgok dögivel vannak. Engem csak elhagyni tudnak a férfiak, de szeretni, és becsülni na azt nem. Más nő mellett meg úgy kitartanak, hogy örömmel megkérik a kezüket.
2019. aug. 20. 21:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%
Ez jár nekünk akik nem születtünk szépnek.
2019. aug. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok csúnya.
2019. aug. 20. 21:59
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Az életed olyan amilyenné teszed. Nem csak úgy jön, nem csak az öledbe hullik. Ha az ég világon semmit nem teszel érte, hogy működjön és még ezen a nagyon szar hozzáállásodon se akarsz változtatni akkor igen, ilyen szar marad az élet. Hogyha a dolgaid nem mennek jól annak mindig te vagy az oka.
2019. aug. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
Nézd meg, miben másabbak akik mellett kitartanak. Milyen srácok? Ugyanolyan típusú hapsik, mint akik téged elhagytak, vagy más karakterek? Talán másmilyen hapsik felé kellene nyitnod.
2019. aug. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Csak átlagos. A férfiak felfelé választanak. Egy világszép lányért odaadnák a fél karukat. Átlagossal csak a proli, elhízott alkoholista elégszik meg, de megcsalás van úgy is.
2019. aug. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%
Nem tudjuk miért van ez... Én is mindig reménykedtem, hogy "hátha". Ezidáig még semmi jó, de nem adom fel. Engem is mindig otthagytak, nem tudom megmondani az indokát sajnos... Én se vagyok se csúnya, se hárpia. Addig dolgozom magamon, hogy "jobb" legyek, biztosan van mit fejleszteni mindig.
2019. aug. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha mindig uolyan tipust valasztasz es minddel zatonyra futsz, ideje mas felet keresni. Nem mind sggfej.
2019. aug. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Miért hagy el az összes férfi? Megindokolták, tudod ennek az okát? Vagy csak úgy leléptek, hogy nem kellesz nekik? Ha az utóbbi, akkor rossz típusú pasikat szedsz fel.
2019. aug. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
44%
Inkább hagyjanak el, mint csak azért legyenek veled, mert nincs nekik világszépe. Légy inkább lezbikus.
2019. aug. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Lazy Lover ***** válasza:
62%
Az élet már csak ilyen sajnos apám mondta anno az élet olyan mint a szerencsejáték van aki nyertes van aki örök vesztes .....
2019. aug. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!