Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy mások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy mások legfeljebb csak egy párszor csalódnak az életükben, de én meg örökké csalódok?

Figyelt kérdés
Mások húszas éveik elején megtalálják az igazit, vagy maximum a közepén. Én már reménykedni se merek, mivel én már a 30-hoz közelítek. Mindig csak reménykedtem, hogy egyszer majd jobbra fordul az életem, de ez sajnos már sose fog megtörténni. Az egész életem egy kudarc, semmi pozitív dolog nem történt benne, viszont negatív dolgok dögivel vannak. Engem csak elhagyni tudnak a férfiak, de szeretni, és becsülni na azt nem. Más nő mellett meg úgy kitartanak, hogy örömmel megkérik a kezüket.
2019. aug. 20. 21:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
84%
kondizz komolyan. en azota nem tudom levakarni a pasikat, pedig mozgássérült vagyok
2019. aug. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
63%
Most hallgattam valami ezomókust és azt mondta, hogy az elvárás ikertestvére a csalódás. Tehát el kell fogadni az embert olyannak, amilyen. Sőt, még azt is mondta a bácsi, hogy a házasságkor kapunk egy ellenséget, akit meg kell tanulnunk szeretni. Talán jobb egyedül, jó lesz vigyázni. Valamelyik mostani előadásában van: https://www.youtube.com/watch?v=HsBEPwN2Uso
2019. aug. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tanulsz a hibáidból, nem ismered magad és az igényeidet.
2019. aug. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
77%
Mások is rengeteget csalódnak, csak ők önsajnálat helyett tanulnak a hibáikból, szereznek námi önismeretet és emelt fővel mennek tovább. Téged is csak a saját tehetetlen, lusta, felelősséghárító személyiséged tart vissza ettől. Ahelyett, hogy naponta idehánynál 80 rinyálós kérdést inkább menjél szakemberhez, mert baromira rád fér. Ha meg továbbra is csak keseregni tudsz, akkor meg is érdemled.
2019. aug. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!