Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az itteni lányokkal csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni lányokkal csak tényleg legfeljebb szex céljából érdemes megismerkedni?

Figyelt kérdés
Láttam ezt párszor leírva és lassan már értem is, hogy miért, már harmadjára fuccsol be kapcsolatom innen. Meg is fordíthatjátok a kérdést, de úgy alakult, hogy a lányok érdekelnek. Ti mit tapasztaltok? Valakinek lett innen működőképes (1év vagy több) kapcsolata?
2019. jún. 28. 16:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Ez nem társkereső, nem itt kell ismerkedni...
2019. jún. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
Itt lányok is vannak?
2019. jún. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem az oldal hibája, ha nem sikerül a kapcsolatod.
2019. jún. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

#1. Ahogy a könyvtár, kávézó, múzeum, rendezvény sem az.

Ez is csak egy közösségi tér a sok közül, annyi, hogy online.


Én sem az oldalt hibáztatom, de kezdek hajlani afelé hogy nem véletlen intenek óvva ettől.

2019. jún. 28. 16:31
 5/18 anonim ***** válasza:
85%
Mi történt? Mind a háromról kiderült, hogy pszichopata volt titkon? Te választottad pont őket...
2019. jún. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
41%

> Ez nem társkereső, nem itt kell ismerkedni...

Az egyetem és a buli sem társkeresők. De egyetértek, az itteni lányokkal nem érdemes ismerkedni, már a köménymagra gondolunk. Akadnak aranyos lányok, de ők általában hamar lelépnek; gondolom, sok nekik a mocskolódás, amit itt megy az incelek és feminácik között.

2019. jún. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Melyik kategóriából szedted össze őket? A Kultúra és közösségből talán?
2019. jún. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Jól érzem, hogy pár embernek a kérdésem valami okból ellenszenves?

A szerelmes időszakban minden és mindenki fúdejó, aztán egy idő múlva ez a visszájára fordul. Sajnos nincs a homlokára írva senkinek, hiába én választottam.

2019. jún. 28. 16:38
 9/18 A kérdező kommentje:
Egyet az ételeknél, egyet a sportban (nem adtam alkategóriát) és egyet itt.
2019. jún. 28. 16:41
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig csak szexről beszélek itt pasikkal. :-)))
2019. jún. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!