Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavar másokat hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar másokat hogy nincs családom vagy párom?

Figyelt kérdés
34 éves vagyok de nem érzem magam megfelelőnek arra hogy párkapcsolatban éljek vagy családom legyen mégis ezzel nyagatnak a kollégák folyton. Miért nem szeded föl,miért nincs családod,miért nincs párod. Szerintem csak azért mondják hogy bosszantsanak. Nem érzem magam rossz embernek ez miatt de mintha ezt sulykolná mindenki belém. Rám aggatnak egy munkamániás jelzőt és ezzel letudják. Nem vagyok munkamániás sőt szeretek pihenni és otthon sosem dolgozom, persze megjavítok ezt azt de ez szerintem normális. Vagy csak túl reagálom? Vagy ők nem veszik észre hol a határ? Folyton azzal jönnek hogy mindent bevállalok a munkahelyen és hogy ők ezt nem bírják(..bezzeg ha neked is lenne gyereked..). Én tehetek erről? A kitartó és precíz munkának megvan az eredménye mert ugye amikor béremelést kaptunk az nem volt rossz ugye. Meg az hogy ők megkapják a teljes fizetésüket kézhez mivel adó mentesek a gyerekek után többé kevésbé még én csak a kétharmadát mivel egyharmada megy az államnak. Kicsit el tértem a tárgytól de már mindenre gondolok hogy miért teszik ezt.

2019. aug. 21. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem kunszt megválaszolni. Miért zavar téged, az hogy zavar másokat hogy nincs párod?

Nekem sincs. Meg sok másnak sincs. Majd lesz ha lesz.

2019. aug. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Engem az zavar hogy h.je megjegyzéseket tesznek.Miért nem foglalkozik mindenki azzal amivel lehet vagy éppen kellene?
2019. aug. 21. 10:29
 3/7 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar. Az már inkább, hogy nekem nincs, de megszoktam, amennyire meg lehet.

Mondd meg nekik, hogy álljanak le.

33/f

2019. aug. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Van ilyen, s olyan kollégám is. Engem nem zavar, az sem akinek van, s az sem akinek nincs. Már 40 felettiek.

Kinek, hogy jó.

2019. aug. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mindenkivel jóban vagyok a munkahelyen mégis úgy érzem meg vagyok béjjegezve és ezt nem szeretem. Ezzel úgy érzem mintha be skatujáznának. Minden kollegát megbélyegzünk tudat alatt de miért kell ezt kinyilvánítani és terjeszteni mint a röpcédulát. Ne ez alapján itéljenek meg az emberek mert nem vagyok ezért rossz ember. Semmi bajom a családos emberekkel. Inkább ha már itt tartunk azokkal van bajom akik fejest ugranak minden buta kapcsolatba aztán rádöbbenek fél év után ember hogy nem is beszélnek egymással jóformán.
2019. aug. 21. 10:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert egyes emberek nem képesek felfogni azt, hogy nem mindenki úgy működik ahogy ők. Nem értik meg, hogy attól, hogy ők így érzik jól és boldogan magukat még nem mindenkinek ez a boldogság kulcsa. Ezek a begyepesedett gondolkodásmódú emberek akik mindig jobban tudják neked mi a jó mint te magad...Ezt úgy gondolom nem bántásból teszik, meg nem azért hogy leszóljanak, szerintem inkább "segítő" szándék állhat mögötte, de nem veszik észre hogy neked erre semmi szükséged. Két dolgot tudsz tenni, vagy beszélsz velük és határozottan az értésükre adod, hogy nem kérsz a jótanácsokból és te pontosan tudod mire van szükséged és mire nincs, vagy megpróbálod figyelmen kívül hagyni mit makognak és magadban is tisztázni, hogy az hogy ők mit gondolnak rólad nem határoz meg téged, te tudod, hogy nincs így, tudod milyen vagy, hogy más meg mit hogy lát az az ő dolga.
2019. aug. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2019. aug. 22. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!