Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem ír a barátom már 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír a barátom már 2 hónapja?

Figyelt kérdés

Két és fél éve ismertem meg a barátomat aki szaktársam az egyetemen, ő két évvel korábban kezdte mint én, de elég sok közös tárgyunk van. Sokat beszélgettünk facebookon meg élőben is az egyetemen, szinte mindent meg tudtam vele beszélni. Most a legutóbbi vizsgaidőszakban nem ment el egyik vizsgájára sem, leadta vagy fel volt jelentkezve csak egyszerűen nem ment el. Korábban is szokta halogatni a vizsgáit, de ennyire azért nem. Egyik tárgyból amiből általában mindenki elsőre átmegy, ő már két éve nem mert elmenni vizsgázni, mert minél jobb jegyet akar. Én átmentem kettessel és amikor elküldtem neki az eredményemet, az volt a válasza hogy "Nem ment ?" Meglepődtem ezen, mert én örültem a kettesnek, de ezzel kicsit elvette a kedvem. Ez az eset után már nem sokat beszéltünk, mindig csak én írtam neki amire azért válaszolt, de ő magától sosem írt rám, pedig régebben ő szokott többször. Messze lakik, így találkozni nem nagyon tudunk csak az egyetemen. Arra is gondoltam hogy lehet hogy nyaggatásnak vette amikor kérdezgettem hogy miért nem jött el egy vizsgára. Nem értem mi lehet, de én úgy gondolom hogy nem velem van gondja, ha már egyik vizsgájára sem ment el, akkor szerintem más oka lehet. Szerintetek mit kéne tennem ? Szeptembertől egy közös tárgyunk biztosan lesz, ami tavaly nem lett meg egyikünknek sem. Most hiányzik nekem az az időszak, amikor ő jobban izgult az én vizsgám miatt mint a sajátja miatt meg fordítva is. Az amikor tavaly nyáron mentünk Gibraltárra és hajnalban rohanni kellett a buszra, de még akkor is vele irogattam. Meg az az éjszaka, amikor az első forgalmi vizsgám előtt nem tudtam aludni, pont amikor a legfontosabb lett volna és vele beszélgettem. Amúgy a vezetést még el sem kezdte, amikor telik a két év a kresz vizsgája után. Egyszer már próbálkozott vele 5 évvel ezelőtt, de negyedszerre sem sikerült a forgalmi vizsgája és kifutott a két évből. Én másodszorra átmentem.


Én 21/L, barátom 25/F



#egyetem #barát #szaktársam
2019. aug. 22. 02:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Már nem barát, már kifújt a dolog. Megesik az ilyen, velem is előfordult.
2019. aug. 22. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Mitől párkapcsolati kérdés egy olyan kapcsolat, ahol 2 hónapba nem beszéltek?
2019. aug. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom, mibol gondolod, hogy o a baratod, de azt se ertem, hogy mit akarnaş egy ilyen lusta, halogato szerencsetlentol ugy altalaban.
2019. aug. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem a barátod már.
2019. aug. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez már réges régen nem kapcsolat csak a te részedről. Válaszol mert esetleg sajnál de azon felül hogy ki tudja mi baja rád egyáltalán nem kíváncsi már.
2019. aug. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert már 2 hónapja nem a barátod, csak neked nem szólt erről és magadtól még nem jöttél rá. Talán még két hónap és le fog esni.
2019. aug. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Hát nem lett igazatok, mert múlt szerdán rámírt és elkérte a jegyzetemet :) Most is a barátom és továbbra is lesz :)


3. Nem ismered.

2019. szept. 15. 00:20
 8/14 anonim ***** válasza:
58%
Váó. Elkérte a jegyzeteidet. Micsoda hatalmas összetartó barátság ez..... Gigászi buta vagy.
2019. szept. 15. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Azért mert segítünk egymásnak ? Ő sokkal többet segített nekem, úgy gondolom hogy ennyit megérdemel. Tuti hogy nem jártál egyetemre, így fogalmad sincs arról hogy itt mi hogyan megy. Mert te szemét vagy és nem segítessz attól még a másik nem az.
2019. szept. 15. 05:35
 10/14 anonim ***** válasza:
58%
Használj vesszőt és gyakorold a helyesírást. Már akkor végeztem az elsőt, amikor te még apád zacskójában úszkáltál, szóval ez nem nyert. Orbitális baromnak kell lenni ahhoz, hogy ne lásd meg, hogy épp kihasznál. De te dolgod, engem nem érdekel. Csak utána meg megy itt a rinya.
2019. szept. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!