Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsaltam a baratom, es nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a baratom, es nem akar megbocsatani. Mit tehetnek? Tobb honapja konyorgok neki, es nagyon szeretem. Ertelmes valaszokat ha lehet!

Figyelt kérdés
2015. márc. 18. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha megcsaltad, most őszintén mondom, ribi vagy. Nem csalok meg olyat, akit szeretek. A barátommal 2 éve vagyok együtt, nem csalnám meg soha. És ha ő megcsalna, nem hiszem, hogy megbocsátanék neki.
2015. márc. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 RRR ***** válasza:
100%

nagyon semmit

eltörtél benne "dolgokat",érzelmeket....

2015. márc. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha több hónapja nem bocsájt meg, akkor esélytelen. Próbálj meg túllépni. Amúgy meg tök logikus kérdés, hogy ha szereted, miért csaltad meg? Nem akarok gonoszkodni, de előbb kellett volna gondolkodni, most már edd meg amit főztél.
2015. márc. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Pfff.... takarodj már...
2015. márc. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia sajnos tenyleg el kell felejtened.mar nem tud benned bizni.söt ha belegondolok h parom megcsalna en sem bocsajtanam meg.es tudod miert megha ha meg is bocsajtanam sem tudnek többet hozzaerni undorodnek töle bar lehet szeretnem de h pl lefeküdjek vele az keptelenseg lenne mert csak az jarna a fejemben h eppen egy masik lanyt is igy kenyeztetett.felejtsd el a legegyszerübb megha meg is bocsatana nem erne meg.azert meg h könyörögsz es netalantan megbocsajt talan mert sajnal.az mar reg nem szerelem.es lehet ö csalna meg.ne könyörögj neki.ha eddig nem akart bekülni probalj meg felejteni
2015. márc. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Engedd, had jojjon ossze egy olyan lannyal, aki meg is erdemli.
2015. nov. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Mcgalagony17 ***** válasza:
97%

Mivel nincsenek részletezve a megcsalás körülményei, én nem ítélkezem. Csak annyit fűznék hozzá, hogy ha már megtetted, enyhén következetlen lépés, hogy vissza akarsz csinálni mindent. Lépj tovább és keress olyat, aki mellett, nem akarsz kalandozni.


22/N

2016. febr. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Engem a barátnom úgymond csak félig csalt meg

Részegre itta magát

Elkezdte egy fiúnak fogdosni a száját aki meg lekapta

És hát egy kis késéssel lökte el

Ezt majdnem egy év után vallotta be, kb végig amikor ilyesmi téma feljott a szemembe hazudott..

Azt mondta hogy azért mert így szokta meg és nehéz őszintének lenni

És utana többször ment buliba és ha fhoztam hogy vigyáznia kéne magára akkor én voltam a szar ember hogy úgyse tudja senki se lekapni miért vagyok iylen

Tudod ha megcsalsz valakit

Akár ennyire is

Mondd el neki

Beszéljétek meg

Mi együtt vagyunk és azóta nagyon aranyos már tényleg én vagyok neki az első

De azért mert megtortent, mert ilyen későn mondta el és mert ennyit hazudott, sose fogok már hinni magamban, nem érzem magam értékes embernek

Tudod ezekkel tényleg hatalmas toreseket lehet okozni embereknek

Én például azóta nem tudok úgy bízni benne

Nem érzem magam értékesnek se férfinak mert nem szakítottam vele

Nem hiszek már úgy a kapcsolatunk tökéletességeben mint régen

A lényeg hogy mondd el neki mert ha nem mondod el az már ennyinel is akkora torest okoz a másik félnek ha tényleg szeret

2019. nov. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!